Nagroda dlaFawre, wręczona w 2005 r. z okazji 10-lecia firmy (...), za Największą Sieć Dystrybucji (...).
Fawre
właściciel marki
Iszafy.pl zostało nagrodzone za dotychczasowy dorobek i wkład w rozbudowę sieci sprzedaży
(...). Miało to miejsce podczas corocznego zjazdu osób związanych z
(...), które tym razem odbyło się w dniach 18 - 20.12.2005 r. w ośrodku "Exploris" w Serocku. Była to jednocześnie 10-ta rocznica powstania (...) Udział w tej uroczystości wzięli przedstawiciele (...) z całej Europy.
(...) to największa w Polsce sieć produkująca szafy z drzwiami systemowymi (przesuwanymi i innymi). Sieć (...) skupia ponad 100 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz kilkaset ekspozycji.
Szafy z drzwiami suwanymi (...), znane są na rynku polskim, już od maja 1995 roku. Dzięki wytężonej pracy i zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci, firma
(...) osiągnęła wiodącą pozycję na rynku szaf z drzwiami suwanymi w Polsce. Jesteśmy również obecni w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji, Litwie, Białorusi, Ukrainie, Łotwie, Mołdawii, Kazachstanie. W naszym kraju stworzyliśmy największą sieć sprzedaży. Ponad 300 ekspozycji gwarantuje łatwy dostęp do naszych produktów.