No to zaczynamy!

Serwis iszafy.pl
Serwis iszafy.pl

Witam Państwa na naszym blogu firmowym. Blog ten jest częścią naszej filozofii działania, to znaczy maksymalnej otwartości w stosunku do Klientów. Będziemy się starali przekazywać Państwu zarówno praktyczne porady dotyczące szaf wnękowych, jak i ciekawostki, czy też aktualne trendy, które być może zainspirują Państwa przy wyborze własnej indywidualnej szafy. Liczę na to, iż będziecie się dzielić swoimi spostrzeżeniami, czy też pomysłami. Ten blog jest w końcu dla Was.Naszą ambicją jest, aby to miejsce było najważniejszym źródłem informacji dotyczącym szaf wnękowych w polskim internecie. Zarówno dla tych, którzy dopiero planują zakup, jak i dla użytkowników szaf. Poprzeczkę zawieszamy więc wysoko. Takiego miejsca jednak brakuje, o czym przekonujemy się regularnie, rozmawiając z naszymi Klientami. Mam nadzieję, że sprostamy zadaniu.

Przy okazji zachęcam Was do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.iszafy.pl. Staraliśmy się, aby była ona odzwierciedleniem Waszych potrzeb. Czy się udało oceńcie sami. Przygotowaliśmy tam kilka ciekawych bloków, które powinny Wam ułatwić zaplanowanie zakupu własnej szafy. Jeśli chcecie poznać możliwości szaf wnękowych warto skorzystać z wizualizatora lub działu inspiracje. Jeśli już macie pomysł na szafę możecie skorzystać z narzędzia do wyceny on-line. Przygotowaliśmy również specjalny dział w którym możecie dzielić się z innymi „swoimi wnętrzami”, czyli pokazać innym jak wyglądają Wasze mieszkania i szafy.

6 odpowiedzi do "No to zaczynamy!"

szymo mówi: 21 kwietnia 2009, o 08:54

Witamy nowy ciekawy serwis tematyczny. Prześwietliłem go dosyć dokładnie i bardzo mi się spodobał. Fajna propozycja , której do tej pory w tym temacie nie było. Pozdrawiam SzymonM.

mac mówi: 21 kwietnia 2009, o 11:02

No to się jeszcze zobaczy czy będzie fajny czy nie. Początek ok.

mAts. mówi: 24 kwietnia 2009, o 10:51mAts. mówi:Pojawiają się rózne nowe techniki i pewnie nie jedne się jeszcze pojawią a szafa jaka była taka jest i taka będzie. Nie wiem czy nie pomija się tu aspektów praktycznych tych wszystkich zabudów?


Nie bardzo rozumiem, co kolega po fachu, jeżeli mogę tak się wyrazić miał na myśli. Z kilku innych Pana wpisów wnioskuję, że nie jest to Panu obca branża. Cieszę się , że mogę również z Panem wymienić się poglądami. Każdy produkt wymaga ciągłego udoskonalania, również zabudowy. Kształt szafy prawdopodobnie jeszcze długo się nie zmieni i tu muszę się z Panem zgodzić, natomiast jest wiele innych elementów, które poddawane są ciągłej ewolucji. Sami też pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, ponieważ klient ma prawo wyboru. Naszym obowiązkiem jest szukanie wciąż nowych koncepcji. Zależy nam by klient dobrze wydał swoje pienądze. Mam nadzieję, że chociaż niektóre informacje wydadzą się Panu interesujące. A osobiscie miałbym dużą satysfakcję, gdyby zechciał je Pan wykorzystać w codziennej pracy z klientami.

pawel_s mówi: 26 kwietnia 2009, o 07:23pawel_sA mi się wydaje,że pomysł faktycznie dobry. Klient dowie się po krótkich odwiedzinach strony więcej niż podczas całego spotkania z fachowcem.


Napewno samodzielnie pobierane informacje nie są w stanie zastąpić osobistego spotkania ale dla wielu osób są one wystarczające lub przynajmniej w różnym stopniu użyteczne.

nero mówi: 4 maja 2009, o 02:17

stronka ok.

Bastet mówi: 16 maja 2009, o 05:06

Fajny pomysł z blogiem i ciekawe informacje.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 3 = jedenaście