Pokazowy trening

Czyli wieści z naszej drużyny iSzafy od trenera – Arkadiusza Adamowskiego.

Drużyna Rozstaje2000 Gdańsk została zaproszona na festyn rodzinny zorganizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową Rozstaje z okazji rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego przez najmłodszych mieszkańców naszego osiedla mieszczącego się w Gdańsku. Zostaliśmy poproszeni o przeprowadzenie pokazowego treningu w dniu 18 września 2009. Poczuliśmy się wyróżnieni i oczywiście zaproszenia nie odrzuciliśmy a wręcz przeciwnie stawiliśmy się w komplecie i pokazaliśmy jak wygląda nasz trening. Oczywiście na potrzeby festynu okroiliśmy go w czasie i skupiliśmy się na pokazaniu jak największej ilości ćwiczeń i zabaw z piłkami. Po obejrzeniu naszego treningu przez licznie zebranych mieszkańców osiedla zaobserwowaliśmy napływ młodych chłopców chcących trenować w naszej drużynie. Zatem można wysnuć tezę, iż trening się spodobał. Po pokazowym treningu zostaliśmy miło zaskoczeni przez organizatorów festynu. Zaoferowano nam skorzystanie z atrakcji przygotowanych dla odwiedzających festyn. Do naszej dyspozycji na godzinę czasu został oddany quad, na którym przy asekuracji trenera pokonywaliśmy trasę wyznaczoną przez organizatorów. Emocji było co nie miara, większość zawodników naszej drużyny miała okazje po raz pierwszy w życiu usiąść za kierownicą quada. Podobało się wszystkim bez wyjątku włączając w to trenera. Po emocjach związanych z jazdą quadem poszukaliśmy kolejnych na stanowisku z paintboll’em. Tutaj każdy z nas oddał po kilka strzałów do manekina przebranego za żołnierza. Oprócz tego wystąpiliśmy na scenie gdzie każdy z nas przedstawił się z imienia i nazwiska a trener naszej drużyny w kilku słowach opowiedział o naszej drużynie oraz zachęcił młodych mieszkańców do dołączenia do naszej szkółki piłkarskiej.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć − = 7