Mała rzecz a cieszy

Nie w każdej szafie są, choć sprawdzają się wyśmienicie. Mowa oczywiście o wieszakach haczykowych 🙂
Ponieważ nie ma dwóch takich samych szaf, zadbaliśmy o stworzenie szerokiej oferty tych akcesoriów. Wieszaki są wykonane przede wszystkim ze stopu cynku i aluminium, ale mogą zawierać również elementy ozdobne.

A teraz zachęcam wszystkich do zastanowienia się, czy w swoich szafach nie potrzebujecie przypadkiem takiej małej rzeczy jaką jest wieszak haczykowy…

Potrafi on ułatwić życie 🙂

6 odpowiedzi do "Mała rzecz a cieszy"

Lena02 mówi: 18 listopada 2009, o 09:42

Tak, wieszaczki są potrzebne zwłaszcza w zabudowach przedpokojowych. Nie zawsze chce się sięgać po wieszak, żeby schować kurtkę. Z haczykiem jest szybciej, łatwiej i przyjemniej :) Oprócz kurtek można zaczepić na nich np. kapelusz. Polecam serdecznie takie małe cosie, które ułatwiają życie, a wybór jest ogromny.

Kubal mówi: 18 listopada 2009, o 09:55

Nie jestem przekonany co do możliwości wykorzystania wieszaczków w zabudowie. Na pewno przydadzą się w garderobie, ale w szafie to chyba strata miejsca.

Filozof mówi: 19 listopada 2009, o 01:06

Chciałem wypełnić 1 m ścianki w garderobie takimi wieszakami. Czy w waszej ofercie znajdują się takie panele z wieszaczkami ? Chodzi o to aby nie montować 10 pojedyńczych elementów tylko jestn dłuższy.

Xenia mówi: 19 listopada 2009, o 06:33

Chyba się z tobą zgadzam Kubal. Nie widzę sensu montowania wieszaczków. Czy mógłby pan zaprezentować pomysły na ich użycie w zabudowie, może uda się mnie przekonać :)

Jadzia mówi: 23 listopada 2009, o 08:35

A ja mam takie śliczne haczyki w swojej łazienkowej szafce, która służy w jednej części do wieszania szlafroków, a w drugiej są półki i poskładane, czyste ręczniki. Mam też szafkę, niewielką w korytarzu, w której chowają się mopy i miotły. Tam też są haczyki.

Krzysztof mówi: 24 listopada 2009, o 02:00

Haczyki można użyć do zamocowania drobnych rzeczy , których trudno jest w inny sposób postawić . Każdy przedmiot przewidziany do zawieszenia na haczyku możemy schować również w szafie . Najwygodniej zachować takie miejsce na tylnej ścianie zabudowy tzw."plecy" lub na jednej ze ścianek bocznych . Dzięki takiemu rozwiązaniu wciąż mamy wolną , do wykorzystania przestrzeń pomiędzy ściankami , gdzie najlepiej będzie powiesić rzeczy na tradycyjnych wieszakach i drążku .

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 × = dwadzieścia siedem