Oświetlenie dla szafy – halogeny meblowe

Planowanie wnętrza wymaga nie tylko doboru odpowiednich mebli, ale również właściwego oświetlenia. To właśnie odpowiednio dobrane światło stworzy i podkreśli jego odpowiedni charakter. Tak jak w przypadku możliwych do wykorzystania materiałów do budowy szafy wnękowej, tak i tutaj warto wybierać z całej gamy produktów i sposobów ich rozmieszczenia. Światło punktowe, rozproszone, o odpowiednim nasyceniu czy odcieniu – to tylko niektóre istotne cechy!

Bardzo często stosuje się halogeny meblowe (podszafkowe w różnych kształtach, wysięgnikowe, inne).

To tylko niektóre propozycje. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia pełnej oferty.
Nasi projektanci służą pomocą przy wyborze odpowiedniego modelu oświetleniowego.

13 odpowiedzi do "Oświetlenie dla szafy – halogeny meblowe"

Coco mówi: 10 listopada 2009, o 08:56

Mam pytanie co do źródła prądu dla oświetlenia. Czy gniazdo lub puszka z prądem muszą być w bliskim sąsiedztwie zabudowy? Chodzi mi o to, czy to ja muszę przygotować wszystko pod montaż oświetlenia, czy też wasza ekipa wymyśli i zrealizuje wszystko za mnie.

Krzysztof mówi: 10 listopada 2009, o 09:05

Gniazdko elektryczne powinno być przygotowane przez elektryka z odpowiednimi uprawnieniami.

Coco mówi: 10 listopada 2009, o 01:20

To rozumiem, ale chodzi mi o kable i ich położenie. Czy to wszystko planuje projektant a panowie montażyści zajmują sie instalacją ?

Krzysztof mówi: 10 listopada 2009, o 01:33

Montażyści mogą ułożyć przewody jednak samo podłączenie do prądu musi być dokonane przez elektryka z uprawnieniami . Taki elektryk ponosi wówczas odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie instalacji .

Julka mówi: 10 listopada 2009, o 07:16

Czy możliwa jest instalacja oświetlania w istniejącej już szafie. Jakoś wcześniej wydawało mi się, że to zbędne, ale teraz ponoszę tego konsekwencje. Szafa jest duża i przydałoby sie oświetlenie zwłaszcza wcześnie rano i wieczorem.

Krzysztof mówi: 10 listopada 2009, o 07:40

Z reguły mozna zabudowę uzupełnic o dodatkowe oświetlenie , jednak musiały ją zobaczyć fachowiec i zdecydować , czy na pewno .

Milka mówi: 10 listopada 2009, o 08:29

Ja chciałam zapytać czy montaż oświetlenia jest możliwy w każdej zabudowie? Chodzi mi o zabudowę niską, coś w stylu komody poprowadzonej w z dłuż ściany jadalni i druga sprawa to szafa pod schodami. Może to pytanie jest mądre ale chciałabym mieć pewność.

Max mówi: 10 listopada 2009, o 09:02

Ja chciałem zapytać czy montujecie światło tylko wewnątrz szafy? Myślałem o takim oświetleniu punktowym tuż nad zabudową ( wzdłuż), oprawionym w płytę taką samą jak fronty szafy. Czy jest to wykonalne? Ewentualnie czy można by zamówić u was samą listwę z wycięciami na oświetlenie i samemu to zamontować?

Xenia mówi: 11 listopada 2009, o 10:13

Myślę o zabudowie pod kolekcję moich porcelanowych zwierzaków. Chciałabym je ładnie wyeksponować, dlatego myślałam o półkach ze szkła. Zastanawiałam się, czy istnieje możliwość oświetlenia od spodu półki. Tak to sobie wymyśliłam, ale nie mam pewności co do realizacji.

Filozof mówi: 11 listopada 2009, o 08:18

Ciekawie prezentuje się oświetlenie LED montowane w waszym nowym systemie LAVAL. Przynajmniej na fotografii wygląda futurystycznie. Czy można je zobaczyć na własne oczy na waszych stoiskach?

Krzysztof mówi: 12 listopada 2009, o 08:28

Są specjalne rozwiązania umożliwiające podświetlenie szklanej półki . Wykonuje się je w róznych kolorach i przy zastosowaniu różnej intensywności światła . Przykład zastosowania oświetlenia można zobaczyć na naszej ekspozycji .

Xenia mówi: 13 listopada 2009, o 06:44

Mnie też bardzo podoba sie oświetlenie LED. Czy mógłby Pan podać więcej szczegółów dotyczących tego systemu? Czy montujecie je tylko w systemie LAVAL?

Krzysztof mówi: 16 listopada 2009, o 07:59

Oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne . Mozna je stosować w różnych miejscach w zależności od projektu zabudowy, którą pod tym kątem należałoby przygotować . Przedstawiony przez nas sposób oświetlenia wnętrza w systemie LAVAL jest unikatowy bardzo charakterystyczny. Nabyć go można tylko w naszej sieci sprzedaży .

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


7 − = pięć