Oświetlenie dla szafy – kolejne propozycje

We wcześniejszym wpisie, dotyczącym oświetlenia dla szaf, wspomniałem o halogenach meblowych. Istnieją jednak inne rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę.

Ciekawą propozycję stanowią oprawy świetlówkowe, wykonane z tworzywa sztucznego lub profilowanego aluminium odpornego na korozję (bardzo bogata stylistyka). Stosowanie pryzmatycznych osłon świetlówki nadaje oprawie atrakcyjny wygląd oraz powoduje, że światło nie powoduje zjawiska olśnienia.

Poniżej kilka przykładów.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia pełnej oferty.

4 odpowiedzi do "Oświetlenie dla szafy – kolejne propozycje"

Coco mówi: 14 listopada 2009, o 08:46

Jakie oświetlenie byłoby najlepsze przy biurku, komputerze? Myślę o schowaniu sprzętu w szafie i martwi mnie czy nie będzie tam zbyt ciemno do pracy.

Xenia mówi: 15 listopada 2009, o 04:13

Ja myślę Coco, że nie masz się co martwić o ciemności w zabudowie. Jest taki wybór oświetlenia, że każdy znajdzie coś dla siebie, a projektant na pewno nie pozostawi cię bez światła przy biurku. Takie zamknięcie w szafie komputera, czy biurka to świetne rozwiązanie, bo szybko można schować bałagan, który u mnie często się pojawia :)

Solo mówi: 15 listopada 2009, o 08:44

Moja siostra stworzyła takie biurko swojemu dziecku w pokoju i z tego co wiem ma tam zamontowane takie lampki, w których można dowolnie ustawiać światło. Jest dobrze doświetlone i naprawdę nie ma z tym problemu. Poza tym rzeczywiście, Xenia ma rację, bałagan znika w mig :)

Krzysztof mówi: 16 listopada 2009, o 08:58

Każdy projekt musi być dopracowany w szczegółach . W zależności od konkretnego projektu stosuje się różne rodzaje oświetlenia i różne rozmieszczenie punktów świetlnych . Projektant na pewno weźmie to pod uwagę .

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


5 − = dwa