Zieloooono mi :)

Jeżeli meble do pokoju dziecięcego to kolorowe i radosne!
„Nina” prezentuje nam szafę wnękową w kilku odcieniach zieleni. Ciekawe wzory i ładny design sprawiają, że będzie się ona podobała dziecku przez wiele lat 🙂

szafa_zielona

Wielu Rodziców wspomina nam, że warto wykorzystać dodatkowe materiały we frontach drzwi (szkło, rattan, niestandardowe oświetlenie). Takie elementy pobudzają wyobraźnię Naszych Pociech!

3 odpowiedzi do "Zieloooono mi :)"

FrazcZ mówi: 26 listopada 2009, o 08:58

Zgadzam się co do tego, że taka szafa może przetrwać w pokoju dziecka kilka lat. Nie jest bowiem ani różowa, ani błękitna. Zieleń pasuje i do pokoju niemowlaka i do nastolatka. Różnorodność materiału to dobry pomysł żeby szafa nie była nudna.

Xenia mówi: 26 listopada 2009, o 09:07

Ładny wzór i udany kolor, tylko jakoś ten rattan mi tu nie pasuje. Zbyt blado wypada przy reszcie, może gdyby kolor był bardziej intensywny, bo tak ogólnie to rattan jest ekstra materiałem. Dodatkowo kolor zielony uspokaja, co w przypadku aktywnych dzieci może okazać się udogodnieniem :)

Yani mówi: 27 listopada 2009, o 12:20

Pokój dziecka to miejsce gdzie powinno być kolorowo, radośnie i inspirująco. Taka szafa rzeczywiście jest interesującą propozycją. Wydaje mi się nawet, że nie tylko do pokoju dziecka pasowałaby taka zabudowa. Także i dla ożywienia przedpokoju można by zafundować sobie taką szafę :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 6 = dziewięć