Obramowania drzwi

Obramowania drzwi to kolejny interesujący element każdej szafy. Do Waszej dyspozycji oddajemy wiele wzorów profili stalowych i aluminiowych w szerokiej gamie kolorystycznej.

Stalowe listwy szerokie w okleinie drewnopodobnej idealnie współgrają z dostępną w naszej firmie gamą płyt laminowanych. Stalowy i aluminiowy system jezdny Indeco zaprojektowano tak, aby sprostał wysokim wymaganiom jakościowym naszych Klientów. Ponad to, zanim został skierowany do sprzedaży był poddany ciężkim, wielogodzinnym testom, co pozwala nam na udzielanie pięcioletniej gwarancji jakości.

111

W naszej ofercie znaleźć można także aluminiowy pojedynczy tor górny i dolny, na którym montujemy drzwi przejściowe między pomieszczeniami oraz doskonały system drzwi składanych i podwieszanych (bez dolnego prowadzenia).

Już niedługo w kolejny postach szczegółowo opiszę poszczególne rodzaje obramowań: stalowe oraz aluminiowe.

8 odpowiedzi do "Obramowania drzwi"

Mareczek mówi: 20 grudnia 2009, o 11:52

Czy jest taka mozliwosc, żeby wymienić szyny ze stalowych na aluminiowe? Ostatnio spodkałem się z opinią, że aluminium jest lepsze? Co Pan o tym sądzi?

Lena02 mówi: 20 grudnia 2009, o 12:04

Czy szyny aluminiowe też można okleić czymś na kształt drewnopodobny? Myślałam o drzwiach przejściowych, a wiem że w grę wchodzi tylko aluminium. Chciałam, że by były zrobione z ciemnej płyty, w całości.

Krzysztof mówi: 21 grudnia 2009, o 08:18

Tory stalowe można okleić na dowolny sposób jednak jest to możliwe jedynie przed rozpoczęciem ich produkcji , zgodnie z procesem technologicznym . Jest to jednak dosyć drogie rozwiązanie . Tory aluminiowe również można okleić powłoką drewnopodobną , którą posiadamy w ofercie , w przypadku indywidualnych zamówień musimy wziąć pod uwagę rodzaj materiału oraz przeprowadzenie odpowiednich prób odpornościowych .

Krzysztof mówi: 21 grudnia 2009, o 08:23

Jeżeli chciałby Pan zmienić rodzaj torów w swojej zabudowie , to oczywiście można to zrobić . Parametry i gabaryty obu torów są na tyle podobne , że jest to dopuszczalne . Więcej informacji nt. różnic między profilami stalowymi a aluminiowymi można znaleźć w dziale porad serwisu iszafy.pl .

FrancZ mówi: 21 grudnia 2009, o 03:56

Czy w pojęciu obramowanie, mieszczą się tylko szyny, czy też te wszystkie elementy wykończeniowe? Czyli to coś co służy jako uchwyt i wykończenie drzwi, listwy maskujące i inne tego typu elementy.

Krzysztof mówi: 21 grudnia 2009, o 03:57

Obramowanie , to rama na około drzwi . Wszystkie inne elementy , są wskazywane dodatkowo .

FrancZ mówi: 22 grudnia 2009, o 12:13

A jeśli chodzi o ukłąd jezdny, kółeczka, to z czego są one wykonane? Czy to jest rodzaj metalu, czy macie też propozycje z tworzywa?

Jadzia mówi: 30 grudnia 2009, o 05:45

Jaka jest gwarancja na te systemy? Czy oba maja taką samą, czy może jeden z nich jest bardziej wytrzymały?

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


sześć + = 7