Wieszak na krawaty

Dzisiaj trochę o tematyce bliższej mężczyznom 🙂

Wieszak na krawaty, bo o nim mowa, przybiera zwykle postać sznurka lub pręcika zawieszonego na wewnętrznej części drzwi szafy. Jest to rozwiązanie proste, lecz mało wygodne. Zawieszane krawaty często ześlizgują się i tak naprawdę mieści się ich jedynie kilka.

Proponuję przyjrzeć się innemu sposobowi:

To przede wszystkim stylowy design, dobre mocowania oraz gwarancja niepogniecionych krawatów 🙂

Jego rozmiary wynoszą:
– głębokość: 500 mm
– wysokość: 92 mm
– szerokość: 150 mm

Czy ktoś z Was korzysta z takiego wieszaka? Jakie macie doświadczenia?

5 odpowiedzi do "Wieszak na krawaty"

Jadzia mówi: 25 stycznia 2010, o 08:38

Ach, zaraz tam męski temat:) W końcu to głównie kobiety dbają o porządek w szafie i zapewniam, że będą zachwycone tym rozwiązaniem, ja jestem. Mój mąż ma sporą ilość krawatów i gdyby miały wszystkie wisieć na sznurku, to dość mocno by się pogniotły.

igorski mówi: 25 stycznia 2010, o 02:02

W którym miejscu szafy jest montowany taki wieszak? Na pewno by mi sie przydał, bo jak mówi Jadzia, o bałagan w krawatach nie trudno:)

JordaN mówi: 25 stycznia 2010, o 06:57

Chciałem zapytać, czy taki wieszak nadaje się na wieszanie na nim pasków do spodni. Mam ich całą kolekcję i bez przerwy walają się po szufladzie. A może macie cos specjalnego na taki kłopot:)

Krzysztof mówi: 25 stycznia 2010, o 07:31

Wieszak do pasków wygląda nieco inaczej . Jednak jak widzieliśmy już na wielu przykładach - potrzeba jest matką wynalazków . Dlatego wystarczy , że coś ma haczyk i już też coś można na tym powiesić :) Jednak sam jestem zdania , że każda rzecz powinna mieć swoje miejsce .

Filozof mówi: 26 stycznia 2010, o 08:35

Nagroda Nobla dla pomysłodawcy wieszaka na krawaty. Uważam, że to jest wynalazek prosty, ale jakże ułatwiający życie noszącym krawaty. Daje dużo wygody, zwłaszcza jeśli ma się spora kolekcję takich ozdób męskich. I tak jak mówi Jadzia, moja żona jest zadowolona, krawaty nie mieszają się ze skarpetkami :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


3 + dwa =