Otrzymaliśmy Certyfikat Bezpieczeństwa!

3 dni temu otrzymaliśmy CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA DLA ZABUDÓW MEBLOWYCH!

Jest on przyznawany przez Europejskie Centrum Jakości. Posiadamy go jako jedyna firma, działającą w branży meblowej, której produkty gwarantują bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Program Certyfikat Bezpieczeństwa wspierany jest przez jednostki związane z bezpieczeństwem człowieka oraz organizacje pozarządowe. Dowiedzcie się więcej o naszym certyfikacie! Certyfikat Fawre

3 odpowiedzi do "Otrzymaliśmy Certyfikat Bezpieczeństwa!"

Solo mówi: 25 lutego 2010, o 10:08

Taki certyfikat utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dla was bezwzględnie ważny temat. Bezpieczeństwo może się wydawać mało ważne w przypadku mebli, ale jeśli pomyśleć, że chce się stworzyć pokój dla dziecka, to wtedy staje się to numerem jeden. Gratuluję :)

FrancZ mówi: 25 lutego 2010, o 02:53

Tak się zastanawiam, czy trudno zdobyć taki certyfikat? Jesteście jedyni więc to chyba zaszczyt, i znaczne podniesienie prestiżu. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulować:)

Max mówi: 25 lutego 2010, o 08:04

Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego gratuluje zdobycia certyfikatu, bo obrazu firma budzi zaufanie. Ważne jest tez to, że zależało wam na takim certyfikacie, bo na pewno wiązało się, to z szeregiem kontroli. Gratulacje!

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dwa × 9 =