Wyposażenie garażu – co priorytetem?

Nie tak dawno temu przedstawiałem kilka rozwiązań dla szaf garażowych. Dzisiaj kolejne dwie sztuki.

Prawda… nie są to jakieś wyszukane projekty oraz pewnie nie wygrałyby one konkursu na „Najładniejszą szafę 2010”, ale pamiętajcie o jednej rzeczy – w przypadku szaf do garażu priorytety są trochę inne. Tutaj zabudowa ma być przede wszystkim 1) Funkcjonalna oraz 2) Wytrzymała i niezawodna. Jeżeli dodatkowo może zachwycać wyglądem – proszę bardzo 🙂

4 odpowiedzi do "Wyposażenie garażu – co priorytetem?"

Mareczek mówi: 22 lutego 2010, o 08:02

Tak, szafa garażowa podlega innym standardom. W garażu jest zawsze jakiś bród, więc kolory są bardzo odpowiednie. Jeśli chodzi o odporność, to wydaje się, że powlekane tworzywem drewno i szkło powinny być odpowiednie. Faktura jest chropowata, co w razie zarysowań nie będzie tak widoczne. Jednym słowem ja w kategorii szaf garażowych dałbym medal :)

Kubol mówi: 22 lutego 2010, o 11:44

Zgadzam się z przedmówcą. Szafa do garażu powinna spełniać pewne wymagania. Oczywiście, że fajnie by było, gdyby była ładna, ale kto powiedział, że te tutaj są brzydkie. Szary będzie się świetnie sprawdzał w garażu. Uważam, że zasługuje ten pomysł na uwagę :)

haniaj mówi: 24 lutego 2010, o 10:57

Takie męskie szafy mogą też spodobać się kobiecie, na przykład mi  Chciałabym mieć coś takiego w swoim garażu, na pewno mało brudzący kolor i chyba tez łatwe w utrzymaniu.

Sylwia mówi: 30 marca 2010, o 11:55

Szafa w której można schować wszystko to na pewno komfort, ale dużym ułatwieniem będzie także odpowiednia aranżacja niezbędnych nam rzeczy na scianie garaży. Potrzebne są nam do tego odpowiednie panele i uchwyty oraz kosze. Zyskuje się dzięki temu dużo miejsca, a dodatkowo jest ładnie, czysto i elegancko, innowacyjnie. Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga i zaczerpnięcie kilka inspiracji : www.wygodnygaraz.blogspot.com

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


2 × = czternaście