Drzwi bezszprosowe – ciekawa alternatywa

Chcielibyście zachować jednolity charakter drzwi przesuwnych? Nie jesteście zwolennikami szprosów w drzwiach? Oczywiście jest i na to rada – drzwi bezszprosowe.

Jak sama nazwa wskazuje, są to drzwi przesuwne, w których materiały łączone są bez użycia szprosów. Takie drzwi wykonujemy przy zastosowaniu specjalnej technologii frezowania krawędzi, łączenia dwóch rodzajów wypełnienia (płyta + szkło).

Jak Wam się to podoba? Czy różnica jest widoczna dla wszystkich?
http://www.iszafy.pl/pl/nowosci/aktualnosci/drzwibezszprosoweDrzwi wyglądają równie estetycznie także z drugiej strony. Czy w związku z tym potraficie znaleźć sytuację, gdy moglibyśmy czerpać z tego faktu 100% korzyści? 🙂

sytuację, gdzie moglibyśmy czerpać z tego 100% korzyści? J

12 odpowiedzi do "Drzwi bezszprosowe – ciekawa alternatywa"

Madzia mówi: 31 stycznia 2011, o 12:24

Tak, to jest to czego mi potrzeba :) drzwi przejściowe. Do tej pory myślałam że można je wykonać tylko z jednego materiału jeśli mają wyglądać dobrze z obu stron, ale w tym wypadku można pokombinować :) HURA !!!

Basia mówi: 31 stycznia 2011, o 05:23

Myślę że pomysł Madzi jest słuszny :)
Mnie chyba (jeśli chodzi o szafę) bardziej odpowiada wersja ze szprosami jest ciekawsza.

Tatiana mówi: 31 stycznia 2011, o 05:41

Tak , drzwi bez szprosów zyskują na elegancji, zwłaszcza kiedy chcemy zrobic kolorowa wstawkę w drzwiach wąskiej wnęki.

Boguś mówi: 31 stycznia 2011, o 06:57

Mi się takie rozwiązanie bardzo podoba. Myślę, że technologie pozwalają coraz bardziej ukryć szprosy i ramki w szafach i wygląda to naprawdę imponująco. Podoba mi się ten kierunek myślenia

Piotr mówi: 31 stycznia 2011, o 07:03

Cieszę się, że wasza oferta poszerzyła się o taką możliwość. Liczę na zdjęcia przykładowych realizacji!!!
Także chętnie zobaczyłbym drzwi bez ramek.

Kacper mówi: 1 lutego 2011, o 08:01

Nie jestem jednoznacznie przekonany co mi się bardziej podoba. Myślę że to zależy od konwencji i czasem takie szprosy dodają szafie na wyglądzie, ale oczywiście są sytuacje kiedy takie łączenie nie jest dobre. Fajne jest to że mamy teraz możliwość wyboru.

Kurt mówi: 1 lutego 2011, o 12:38

o to jest dobre:-)
możliwość wyboru to podstawa

Bodzia mówi: 1 lutego 2011, o 03:43

mnie się podoba bardziej bez szprosów, bałam się że te łączenia będą bardziej widoczne, ale jest naprawdę dobrze, więc ja głosuję na to.

Monia mówi: 1 lutego 2011, o 07:28

Powiedziałabym nawet że to bardzo ciekawa alternatywa i już wiem jak ją wykorzystam :) Pytanie tylko do Pana Krzysztofa - jak duże mogą być drzwi przejściowe?

Joasia mówi: 1 lutego 2011, o 11:45

A mnie się bardziej podobają ze szprosami i myślę że to indywidualna sprawa więc nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z tymi, którzy mówią, że najważniejsze że mamy wybór :)

Marta mówi: 2 lutego 2011, o 08:51

Bardzo fajnie to wygląda. Czy w ten sposób można połączyć ze sobą wszystkie dostępne u was fronty? No na przykład rattan ze szkłem?

Izabella mówi: 2 lutego 2011, o 12:26

takie drzwi to ciekawa alternatywa, zwłaszcza przy niektórych doborach kolorystycznych nie zawsze pasuje łączenie szprosami, ale czasami nadają one wyrazistości drzwiom, no i dochodzi jeszcze kwestia gustu

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


6 × = osiemnaście