Nowa oferta firmy Fawre? FAWRE MARKET! (cz.1)

Kolejna dobra wiadomość – rozszerzamy naszą ofertę 😉 Już od lipca w Gdańsku powstanie nasz pierwszy FAWRE MARKET!

Czym będzie Fawre Market i dlaczego to właśnie klienci detaliczni zyskają na naszej nowej ofercie najwięcej, przeczytaj w pierwszej części wywiadu, przeprowadzonej z Panem Piotrem Połońskim – Prezesem Firmy Fawre.

1.       Proszę przybliżyć Czytelnikom naszego bloga warunki nowej oferty firmy Fawre?

Trudno mi będzie o tym opowiedzieć w kilku słowach, ale spróbuję.

Temat nie jest dla nas czymś nowym, to coś nad czym pracowaliśmy intensywnie przez kilka ostatnich lat, a teraz po zakończeniu testów możemy ogłosić premierę. Gdy już wiemy, że wszystko działa tak, jak powinno czas aby zająć się szerszym rozpowszechnianiem tej metody. Chodzi o to żeby meble na wymiar były tak tanie i tak doskonałe, jak jest to tylko możliwe. Dotyczy to zarówno mebli kuchennych, szaf wnękowych czy innych zabudów meblowych na wymiar.

2.       To już teraz brzmi interesująco. Jak chciałby Pan to osiągnąć ?

Możemy to osiągnąć tworząc pod nazwą Fawre Market centrum mebli na wymiar z fabryką mebli na żywo, w którym będzie dostępna pełna oferta dotycząca mebli i akcesoriów meblowych z dużą wygodną ekspozycją i stanowiskami dla firm stolarskich i studiów kuchennych. Klient przychodząc do naszej firmy będzie mógł swobodnie wybierać spośród różnych propozycji i korzystać z porad naszych pracowników i partnerów handlowych. Jednocześnie w tym samym miejscu będzie mógł obserwować produkcję swoich mebli. Co ważne, unika w ten sposób szeregu pośredników. Bo to od niego samego zależy, czy zechce skorzystać z usług architekta wnętrz, projektanta mebli, czy bezpośrednio zamówi zlecenie u montażysty. Może też skorzystać z usług naszego doradcy, który pomoże co bardziej ambitnym klientom przygotować całe zlecenie do samodzielnego montażu. To również miejsce zaopatrzenia firm stolarskich. Tak jak wcześniej wspomniałem, wszystko w jednym miejscu. Dlaczego ? Bo jakość kosztuje. Jakość to maszyny, narzędzia i doświadczeni specjaliści. To rzeczy jedyne w swoim rodzaju, trudne i w swej naturze kosztowne. Już teraz zapraszam do pierwszego Fawre Marketu, które powstanie w lipcu tego roku w Gdańsku – Kokoszkach przy ul. Budowlanych 31.

3.       Czy to daje duże oszczędności ?

Na tyle duże, że nie powinno się ich lekceważyć. Weźmy pod uwagę chociażby fakt, że utrzymanie jednej ekspozycji meblowej to nawet kilkanaście tysięcy złotych każdego miesiąca. Czy dajmy na to rozwiązania, które udostępniamy za darmo gdzie indziej są przecież płatne. Nie wspomnę już o kosztach reklamy, które też nie należą do niskich a u nas ona też jest dla stolarzy darmowa. Klienci są już coraz mniej skłonni dorzucać się do tych kosztów a to właśnie one stanowią spore obciążenie, które staramy się ograniczyć. Teraz i ta branża zaczyna być coraz bardziej konkurencyjna. Fawre Market to nasza odpowiedź na obniżenie cen mebli na wymiar przy zachowaniu ich odpowiedniej jakości.

4.       A w jaki sposób klienci mogą do Was dotrzeć?

Mogą to zrobić osobiście przyjeżdżając do naszej firmy. Wystarczy nawet sam telefon, mail lub formularz kontaktowy wysłany z jednego z naszych serwisów internetowych (iszafy.pl lub ikuchnie.pl). Klienci mogą przyjechać ze swoim sprawdzonym wykonawcą, wybrać go spośród wizytówek umieszczonych w serwisie iszafy.pl lub ikuchnie.pl lub zdać się na nas a my sami przyślemy na bezpłatną konsultację, do domu klienta, godnego zaufania fachowca, któremu będzie można powierzyć zlecenie. Jak widać klient może być obsłużony od początku do końca bez wychodzenia z domu a przyjazd do naszej firmy jest jedynie jedną z możliwych opcji nie zaś koniecznością .

5.       Czy każdy z tych fachowców jest przez Was szkolony ?

Mimo, że organizujemy bezpłatne szkolenia nie każdy jest zainteresowany w nich udziałem. My przedstawiamy sposoby, dajemy narzędzia, wyznaczamy kierunki. Wybór pozostawiamy każdemu według uznania. Szanujemy wszystkie sposoby pracy naszych partnerów, ale też mamy świadomość zachodzącej na rynku ewolucji, na którą musimy być przygotowani. Dlatego m.in. stworzyliśmy bardzo łatwy w obsłudze program pod nazwą Fawre Creator do projektowania i sprzedaży zabudów meblowych. Nowi partnerzy bardzo chętnie z niego korzystają zwłaszcza, że jest bardzo wygodny, nowoczesny i szybki. Sprzedane przez ten program zabudowy po jednym kliknięciu trafiają na wyznaczone działy produkcji i odpowiednie osoby przejmują od razu nad nim opiekę.

6.       A co z fachowcami, którzy no, powiedzmy szczerze mają problemy z obsługą komputera a tym bardziej programu Fawre Creator a jednocześnie są doskonałymi, doświadczonymi specjalistami ?

każdym fachowcu można poczytać w naszym serwisie iszafy.pl. Czy obsługuje taki czy inny program, jak długo jest w zawodzie, w czym się specjalizuje. Zobaczyć jak wygląda na zdjęciu i jakie meble udało mu się do tej pory wykonać i jakie są opinie innych klientów na jego temat. Korzystanie z programu Fawre Creator nie jest w tym momencie kluczowe. Proszę pamiętać, że liczy się efekt końcowy, za który my jako Fawre też odpowiadamy przygotowując materiał. A wracając do Pana pytania odpowiem znanym wszystkim stwierdzeniem – klient nasz Pan. Dosłownie znaczy to tyle, że to my się musimy dostosować do oczekiwań naszych partnerów handlowych a nie na odwrót . Stworzyliśmy również zestaw prostych formularzy do rozpisywania zleceń przez internet lub na komputerach znajdujących się w naszym dziale handlowym. Stolarze mogą nam również dostarczać zlecenia rozpisywane ręcznie na zwykłej kartce. Naprawdę nie ma to większego znaczenia. Szanujemy ich wolną wolę i wciąż tworzymy rzeczy, które mogą być przydatne w ich pracy i pomóc stać im się bardziej konkurencyjnymi na rynku meblarskim. Organizujemy szkolenia, ale nikogo nie zmuszamy by w nich uczestniczył. To ostateczny klient dokonuje wyboru i wystawia sprawiedliwą opinię.

21 odpowiedzi do "Nowa oferta firmy Fawre? FAWRE MARKET! (cz.1)"

KAZIO mówi: 28 czerwca 2011, o 02:29

Fajnie :) chętnie sie tam przejade i zobacze jak to wygląda ...."od kuchni" :)

kaja mówi: 28 czerwca 2011, o 08:32

Gratuluję prężnego rozwoju firmy :) miło że są na naszym rynku firmy które nie boją się inwestować i troszkę ryzykować.

ewel mówi: 29 czerwca 2011, o 10:56

również gratuluję :) ciekawy pomysł z tym Fawre Market, z chęcią Was odwiedzę!

KAZIO mówi: 29 czerwca 2011, o 03:49

Przejście na zlecenia rozpisywane ręcznie na kartkach? Toż to straszne wstecznictwo i potencjalnie tysiące błędów i problemów przy montażu źle wyciętych elementów szaf. Przed oczami mam tysiące wkurzonych klientów z niedopasowanymi półkami czekającymi tygodniami na poprawki...

KAZIO mówi: 29 czerwca 2011, o 03:53

i jeszcze jedno... ten wywiad przeprowadził Pan Krzysztof, montażysta zabudów? Bo to jego blog, a wygląda na zupełnie niezorientowanego w tym co dzieje się w firmie...

Riki83 mówi: 29 czerwca 2011, o 09:02

KAZIO pewnie niektórzy jeszcze tak pracują . I co z tego ? Jak ktoś umie tak a nie inaczej , to jego sprawa , byle by robił to dobrze . Uważasz , że jak stolarz nie umie obsługiwać komputera to już nie jest dobrym fachowcem i nie zna się na stolarstwie ? Bzdura . Straszny z ciebie malkontent ;) I sprawdź czym się rózni wywiad od rozmowy w 4 oczy i może jeszcze przy nastrojowej muzyce , bo pewnie z tym ci się to pomyliło? ;)

Paskuda mówi: 30 czerwca 2011, o 11:07

;-)

Jacek S mówi: 30 czerwca 2011, o 01:57

Panie Krzysztofie, z zaciekawieniem wybrałem się na Budowlanych 31 jako że opisywana inicjatywa marketu brzmi w wywiadzie co najmniej ciekawie ... niestety natenczas to tylko pusty pokomunistyczny budynek i trawa po kolana. W moim przekonaniu lekki falstart.

hugo mówi: 30 czerwca 2011, o 02:49

Jacek, w wywiadzie napisali że to od lipca, nie napisali kiedy konkretnie, może powstanie pod koniec lipca? Trzeba pewnie oczekiwać na sygnał od Pana Krzysztofa że już otwarty i można odwiedzać :)

Marysia mówi: 30 czerwca 2011, o 08:15

Panowie więcej wiary i optymizmu, Fawre to spora firma i nie stać jej na wpadki więc ja tam jestem o losy marketu spokojna :)

Krzysztof mówi: 30 czerwca 2011, o 08:41

Trawa ?? Tam nie ma trawy . Chyba ktoś Panu , Panie Jacku S. zrobił kawał i posłał na manowce ;) Pewnie chciał Pan zdobyć nagrodę dla pierwszego klienta ;) Swoją drogą , to ciekawe że Pana galeria I. tak ostro reaguje na merytoryczną ofertę . Zapraszam wkrótce . Może Pan liczyć również dla siebie na świetną ofertę na oryginalne kuchnie włoskie i markowe łazienki hiszpańskie prosto z Elbląga ;) Myślę , że klienci mają już dosyć Pana pustego PR - u za którym nic się nie kryje . Konkurujmy jakością i ceną a nie z Pana strony pustosłowiem i sponsorowanymi artykułami na swój własny temat ;) Przepraszam wszystkich za ten komentarz ale z zasady nie usuwamy wpisów , więc cóż musiałem z niesmakiem odpowiedzieć i na ten z konkurencyjnej firmy . . .

Jacek S mówi: 1 lipca 2011, o 09:23

Przepraszam jeśli mój komentarz wzbudził u pana podwyższone emocje panie Krzysztofie. Zapewniam że nie taki był zamiar dlatego też pisząc go nie kryłem mojego imienia. Chciałbym nadmienić że moja reakcja w żadnym wypadku nie jest i nie była ostra. Życzę firmie Fawre szczerze jak najlepiej, będąc przy tym absolutnie spokojny o satysfakcję klientów oraz strategię marketingową naszej firmy :) Życzę powodzenia z nowymi inicjatywami i serdecznie pozdrawiam.

jomson mówi: 1 lipca 2011, o 03:23

panie Krzysztofie nie ma co się denerwować... w castoramie jest promocja na kosiarki :)

Krzysztof mówi: 1 lipca 2011, o 04:46

To nie nerwy , to coś innego ;) a do castoramy pojadę zanim trawa wyrośnie może jeszcze coś zostało ? ;)

KAZIO mówi: 4 lipca 2011, o 10:45

Pojechałem i faktycznie nie ma tam nic, tylko zmokłem. Przyszli wasi sąsiedzi powiedzieli, że ponoć Fawre dostało wypowiedzenie obecnych pomieszczeń ale nie mają ludzi do przeprowadzki dlatego jeszcze nic nie ma. Ale że do końca miesiąca muszą wynieść się z Siennickiej to można spodziewać się w nowym miejscu do końca lipca. Jak skończą się kosiarki w Castoramie to trawa będzie już po pas.
Do kiedy będziecie na Siennickiej?

Bartek mówi: 4 lipca 2011, o 12:50

Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że wszyscy aż tak wyczekują tych przenosin, że jeżdżą, oglądają miejsce, gdzie firma ma się przenieść... itd... itp......

Jeśli naprawdę chcecie obejrzeć meble tej firmy to wybierzcie się na którąś z istniejących ekspozycji.

Jest ekspozycja na Chełmie, w Tesco, dwie kolejne są w gdyńskich sklepach tesco.

KAZIO mówi: 4 lipca 2011, o 02:49

Nie chciałem oglądać mebli tylko produkcję. Miała być "fabryka mebli na żywo", więc do pooglądania... To po co piszą głupoty? Dużo słów bez pokrycia...

Krzysztof mówi: 4 lipca 2011, o 03:17

KAZIO , świetnie , że tu zaglądasz ale zachowuj odrobinę kultury . To nie to miejsce , gdzie możesz umieszczać co ciekawsze abstrakcje a potem mieć tzw. "bekę" . Daruj sobie te swoje wymysły , bo nikt nam nie dał wypowiedzenia a deszcz , to pewnie widziałeś za oknem . . . Nie po to pracujemy na swoją opinię żebyś nas bez konsekwencji oczerniał . Ludzi do przeprowadzki nie mamy , skoro wszystko już jest na miejscu to pewnie samo przyfrunęło :) Żenada . Może komuś zależy na wprowadzeniu tego typu dyskusji jednak admin powinien coś z tym zrobić . Jeżeli jesteś taki mądry to mów rzeczowo i nie umieszczaj kłamstw , bo widzę , że tylko na tyle Cię stać , bo z prawdą nie możesz konkurować . Na szczęśie internet nie jest medium anonimowym , jak się niektórym wydaje i łatwo znaleźć autora , więc lepiej umieść sprostowanie teraz jeżeli nie chcesz tego robić później narażając się na dodatkowe koszty .

KAZIO mówi: 5 lipca 2011, o 03:24

Fajnie! Czyli wszystko już jest na miejscu? Tylko gdzie, bo nie mogę znaleźć... Jak was znaleźć? Pan, Panie Krzysztofie tam będzie, mam nadzieję trochę pogadać. Bo chcę pojawić się osobiście :)

qwerty mówi: 13 lipca 2011, o 09:41

a tak na serio to jest tam ta fabryka mebli na żywo czy jej nie ma, bo tak tu piszecie że nie wiadomo o co chodzi... proszę o rzetelną odpowiedz żeby nie jechać tam na darmo.

Krzysztof mówi: 14 lipca 2011, o 10:06

A przepraszam , że się zapytam w ten sposób ;) Czy zostało napisane , że już jest i że zapraszamy pod nowy adres ? ;) Jeszcze nie było takiej informacji , jak również że osobisty przyjazd do Gdańska na ul.Budowlanych 31 jest jedyną możliwością skorzystania z naszej oferty . Od 11 lat nasi projektanci bezpłatnie odwiedzają klientów w mieszkaniach . Wystarczy tylko zadzwonić lub wysłać maila ;) FAWRE Market to tylko albo aż kolejny nasz krok w kierunku obniżenia cen na bardzo dobrą ofertę mebli na wymiar i większą wygodę zakupów :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


5 × = trzydzieści