Elementy do samodzielnego montażu

Czy nie zdarzyło się nigdy tak, że upatrzyłeś mebel, na który nie możesz sobie pozwolić ze względu na cenę? Oj… na pewno 🙂 Nie zrażaj się jednak aż nadto. Istnieją sposoby na to aby minimalizując koszty sięgnąć po upragnioną rzecz. Jednym z nich jest m.in. nasza usługa, dzięki której masz możliwość zakupu różnego rodzaju gotowych mebli twardych i materiału do ich samodzielnego montażu. Poza szafami wnękowymi i zabudowami meblowymi posiadamy: kolekcję korpusów szafek kuchennych, system zabudowy wnętrz LAVAL czy meble biurowe i hotelowe. Wszystkie elementy montażu są przygotowane na nowoczesnych maszynach.

Mimo, że usługa skierowana jest przede wszystkim do stolarzy indywidualnych oraz firm, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś również i Ty mógł z niej skorzystać. Wystarczy kliknąć: narzędzia do zamawiania Fawre i gotowe. W razie problemów służymy pomocą naszych ekspertów 🙂

11 odpowiedzi do "Elementy do samodzielnego montażu"

Max mówi: 4 sierpnia 2011, o 10:25

Niektóre z tych maszyn wyglądają kosmicznie :)
Zastanawia minie pewna kwestia a pro po frontów do kuchni. Moja żona marzy o nowym wyglądzie swojej kuchni. Czy można zamówić u was konkretny kawał wybranej płyty a potem samemu ją sobie pociąć? Czy właśnie o tym tu mówimy?

Bartek mówi: 4 sierpnia 2011, o 12:04

pytanie nie do mnie ale podejrzewam, że dobrze wnioskujesz.
Mają maszyny i fachowców więc problemu pewnie by nie było.

Krzysztof mówi: 4 sierpnia 2011, o 12:14

ojojoj ;) tak to by chyba nie miało większego sensu i po co wtedy te maszyny ? Majsterkowicze na pewno woleliby otrzymać od nas już pociete elementy z wykończonymi krawędziami i nawiertami pod mocowanie elementów z kompletem akcesorów . Takie meble składa się wówczas prawie jak klocki LEGO . I właśnie również takie rozwiązania zapewniamy . To tak jak się obecnie kupuje zestawy w sklepach meblowych , z tą róznicą , że te kupione u nas są projektowane , czy bardziej mogą być , bo możemy korzystać z różnych także gotowych wzorów . Dzięki temu nie trzeba jeździć po wielu sklepach meblowych wystarczy przyjechać do nas i kupić to co się chce w szerokim wyborze wymiarów , materiałów i kolorów w niższej cenie .

Max mówi: 4 sierpnia 2011, o 01:41

No dobra, to zakładamy, że zamawiam pocięte elementy, ale tylko fronty. Czy powinienem umówić się z projektantem? Czy możecie zaufać moim pomiarom :)

Janek mówi: 4 sierpnia 2011, o 03:50

Może i łatwiej zamówić gotowe elementy ale wtedy to jak składanie mebli z pewnego szwedzkiego sklepu. Nie ma w tym przyjemności. Fajnie jest coś bardziej samemu podzióbać. Więc czy można? :)

Krzysztof mówi: 4 sierpnia 2011, o 03:54

Można , można ;)

Jadzia mówi: 5 sierpnia 2011, o 08:32

widzę że tu sami majsterkowicze, a ja jednak wolałabym gotowe i przycięte elementy i konstrukcje jak z klocków lego :)
Chciałam przy okazji zapytać czy Market już otwarty?

Bartek mówi: 5 sierpnia 2011, o 10:28

tak. składanie mebelków to fajne zajęcie, do tego piwko, muzyczka i skręcamy...

Tatiana mówi: 5 sierpnia 2011, o 11:34

Wiesz co Bartek z tym piwkiem to bym uważała bo skręcanie mebelków może okazać się znacznie trudniejsze :) Znam takie przypadki :) A poza tym to fajnie że znalazła się firma tak otwarta na potrzeby klienta.

-mich mówi: 5 sierpnia 2011, o 12:17

byłem , wyglada nieźle duża i wygodna przestrzeń a goście zasuwają , aż wióry lecą

Karolek mówi: 8 sierpnia 2011, o 09:38

Wióry lecą , lecą ...zwłaszcza przy cięciu płyt , bo na miejscu przycinają :) , też tam byłem i jestem pod wrażeniem :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− 1 = cztery