Skosy – nasz chleb powszedni :)

Kto powiedział, że skosy to udręka w mieszkaniu. Jest wprost przeciwnie! Szukasz dowodów? Przedstawiam je poniżej 😉 Efektowne wykorzystanie wnęki pod skosami spowoduje, że Twój pokój stanie się stylowy i niepowtarzalny. A w dodatku… maksymalnie wykorzystasz powierzchnie pokoju.

Możliwości aranżacji jest mnóstwo. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym projektantem, za pomocą formularza kontaktowego, a on bezpłatnie przedstawi Ci wszystkie możliwości.

Projektant: Michał Sikora

Przy okazji przypominam o naszej letniej promocji TRICEPS, w której koszt montażu to tylko 1 zł! Promocja trwa do 30.09.2011.

5 odpowiedzi do "Skosy – nasz chleb powszedni :)"

Bartek mówi: 2 sierpnia 2011, o 08:26

świetne realizacje.
widać, że projektant i montażyści znają się na rzeczy.
chciałoby się mieć takie umiejętności :-(

Zosia mówi: 2 sierpnia 2011, o 08:46

Zabudowa z pierwszego zdjęcia wydaje mi się najciekawsza. Wtapia się w otoczenie. Oczywiście ktoś może powiedzieć że to jej wada ale mnie to akurat pasuje. Ja bym zrobiła całość w kolorze tego kremu.
Samo wykonanie rzeczywiście zasługuje na medal :)

Joasia mówi: 3 sierpnia 2011, o 09:49

A mnie zastanawia czy istnieje możliwość zamontowania w szafie skośnej drzwi łamanych? Może to i dziwne pytanie, ale zawsze bardziej podobały mi się takie niż przesuwane.
Na tym drugim zdjęciu to te największe skrzydło wydaje się jak by wystawione do przodu - czemu ?

Marysia mówi: 3 sierpnia 2011, o 09:56

Nie bardzo rozumiem ja się otwiera tą szafę na pierwszym zdjęciu.Czy można by pokazać jakiś filmik jak zabudowy skośne się otwierają? Totalnie brak mi wyobraźni :)

Lilka mówi: 4 sierpnia 2011, o 10:19

Tak sobie pomyślałam, że może warto poruszyć temat wnętrza szafy pod skosem. Takie wnęki są często dość głębokie i warto dobrze przemyśleć jak właściwie wykorzystać daną przestrzeń. Czy macie coś specjalnego w swojej ofercie?

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 3 = osiem