Fototapeta? Czemu nie!

Na blogu Pana Michała pojawił się wpis na temat fototapety w kuchni (Fototapeta odmieni Twoją kuchnię). Oczywiście zachęcam 🙂 Postanowiłem podłączyć się do dyskusji, gdyż nie tak dawno wspominałem o tym, że fototapety są modne na frontach szafy.

Zachęcam do wejścia na stronę naszego partnera, Artofwall, na której znajdziecie wiele inspirujących wzorów i projektów. Kto by pomyślał, że fototapeta będzie aż tak modna. Ponadto, że będziemy mogli obklejać ją, w tak łatwy sposób, fronty szaf czy drzwi. W dodatku, z jakim efektem 🙂

Jak myślicie, jak długo utrzyma się moda na fototapetę? A może już nigdy nie przeminie? 🙂

Źródło: artofwall.com.pl

W archiwum iszafy.pl-porady, udało mi się odnaleźć Instrukcje przyklejania szablonów. Zobaczcie jakie to proste!

7 odpowiedzi do "Fototapeta? Czemu nie!"

paweł mówi: 6 września 2011, o 09:43

Na jaką powierzchnię przyklejana jest fototapeta i czy można zabezpieczyć ją z wierzchu szkłem?

Krzysztof mówi: 7 września 2011, o 07:08

Przede wszystkim na gładką powierzchnię . Może to być płyta meblowa bez struktury lub dajmy na to szkło a także materiały z tworzywa sztucznego . Można taką tapetę zabezpieczyć dodatkowo szkłem . Wygląda to atrakcyjne i zdecydowanie podnosi trwałość .

Wiola mówi: 7 września 2011, o 08:48

Słowo "fototapeta" zawsze kojarzyło mi się z old-school'ową tapetą z wodospadem/dżunglą na ścianie, jakie można było w latach 90tych zobaczyć w wielu domach :) A ta fototapeta, to już coś z klasą. Bardzo ładnie i optymistycznie :) Taka wiosna w środku zimy :)

Marta mówi: 7 września 2011, o 09:33

Wiola ja też mam takie skojarzenia z fototapetą dlatego byłam pełna obaw kiedy zobaczyłam ten wpis na blogu. Okazało się jednak że wszystko się zmienia także styl i jakość fototapet :) Miłe zaskoczenie :)

Max mówi: 7 września 2011, o 04:52

A czym się różni fototapeta od grafiki? Czy to polega na tym samym ( mówię o montażu )

Max mówi: 7 września 2011, o 05:01

A czym się różni fototapeta od grafiki. Czy można prosić o wyjaśnienie?

Wiolka mówi: 11 września 2011, o 11:46

Uważam że to bardzo barwny pomysł z taka fototapetą. Na pewno jest to jakne rozwiązanie do pokoju dziecęcego. Zastanawiam się czy można zmieniać ją z biegiem czasu a szafę zostawić.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 − cztery =