Promocje!

Wszystko co dobre, powoli się kończy 🙂 Skorzystaj z naszej ostatniej promocji TRICEPS, zanim będzie za późno. Promocja trwa jedynie do 30.09.2011!. Naprawdę warto!

Regulamin promocji: http://www.iszafy.pl/pl/dokumenty/regulamin_promocji_triceps

Poza tym przypominam, że w promocyjnej cenie, możesz zakupić u nas drzwi przesuwne wraz z torem w systemie aluminiowym. Doskonała jakość, dzięki odpowiednio opracowanej konstrukcji i technologii produkcji, za niską cenę. System pozwala na bezpieczne i komfortowe użytkowanie drzwi przez wiele lat.

Jedyne 159, 00 zł z VAT (8%) – CAPRI w kolorze anoda naturalna.

Czego chcieć więcej!? 😉

4 odpowiedzi do "Promocje!"

Basia mówi: 17 września 2011, o 08:13

Czego chcieć więcej? Może kogoś kto za to zapłaci :) Ale oferta rzeczywiście jest kusząca .

Krzysztof mówi: 17 września 2011, o 11:17

Też nie znam ludzi , którzy chcieliby pracować przez miesiąc za 30 zł ;) Różnica polega na tym , że jesteśmy bezpośrednim producentem mebli na wymiar i z montazystami rozliczamy się na innych zasadach . Dlatego meble , które w salonach meblowych kosztują wiecej lub są sprzedawane do samodzilnego montażu u nas można otrzymać w atrakcyjniejszej ofercie :) Co zaś do bezpłatnej wizyty projektanta , to możemy mówić o normie w przypadku sprzedawców szaf wnękowych , natomiast przy szerszej ofercie mebli nie jest to już takie powszechne . A z nami zawsze warto się spotkać :)

Bogdan mówi: 18 września 2011, o 02:33

No tak jak zamawiałem szafę to projektant przyszedł za darmo, ale jak zamawiałem kuchnię to juz tak nie było. Można więc mówi o promocji :)

Miłosz mówi: 18 września 2011, o 07:53

Ten montaż to kusząca propozycja, przynajmniej zrobią to fachowcy, bo ja chciałem zaoszczędzić i zrobić to sam, ale teraz nie zamierzam się męczyć :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− 7 = zero