Samolot origami nad polami :)

Przeglądając projekty w galerii Wasze wnętrza często nasuwa mi się pytanie: Co autor miał na myśli? 😉 Oczywiście to nic złego. W końcu program jest po to aby eksperymentować i przy okazji, dobrze się przy tym bawić!

Z pewnością bardzo dobrze bawił się maks, który zaprojektował szafy: Samolot origami nad polami oraz Studio nagrań muzycznych 🙂 Niebanalny pomysł, ciekawa forma, nietypowe kształty, to coś co odróżnia jego projekt od innych.

Przyznaję 10 punktów za kreatywność! A Wy? 🙂

Tytuł (od lewej):  Samolot origami nad polami, Studio nagrań muzycznych

6 odpowiedzi do "Samolot origami nad polami :)"

Wera mówi: 28 września 2011, o 07:29

To studio nagrań jest bardzo dobre. W takim miejscu nie musi być zbyt oficjalnie więc można poszaleć i widać że autor właśnie to zrobił :) Ta ja też daje 10 punktów. Teraz tylko życzę odwagi żeby coś z tego zrealizować.

Jolka mówi: 29 września 2011, o 10:15

Jakoś nie widzę tego samolotu, chyba mam słabą wyobraźnię, ale generalnie szafa nie jest zła. Nadawałaby się do pokoju młodzieżowego albo dziecięcego.

Max mówi: 29 września 2011, o 08:27

Może i fajnie jest się pobawić tym programem do tworzenia własnej zabudowy, ale czy takie prace jak te tutaj są kiedykolwiek realizowane? Jaką najdziwniejszą zabudowę ( chodzi o fronty) mieliście okazję zrealizować?

Lolka mówi: 30 września 2011, o 08:07

Mnie ten samolot to raczej ptaszka przypomina. Można by mu trochę kolorowych piórek doprawić i byłoby pięknie :) A pole co nie co ukwiecić.

Paweł mówi: 1 października 2011, o 08:01

Ja daję dyszkę za ten samolot co wygląda jak ptaszek :) Podoba mi się na tyle że skłonny bym był zastanowić się nad zakupem takiej szfy gdybym zobaczył ją w sklepie.

Dora mówi: 3 października 2011, o 08:50

Mnie przekonuje ta srebrzysta. Bardzo nowocześnie się prezentuje.
Teraz zabieram się za stworzenie szafy dla siebie :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× cztery = 28