Indywidualny charakter wnętrza

W serwisie iszafy.pl pojawił się nowy artykuł: To dopiero jest moje! Pozwolę sobie zacytować fragment: Polacy zaczynają zwracać uwagę na projekty indywidualne, w których charakter wnętrz i wygląd obiektu nie jest powtarzalny. To zgodna opinia badaczy rynku nieruchomości(…) Kontynuacja artykuły na stronie 🙂 Serdecznie polecam!

Czy zgodzicie się z tym poglądem? Jak  jest w Waszym przypadku?

Urządzając mieszkanie staracie się podkreślić swój indywidualizm czy kopiujecie pomysły od sąsiada? 😉 Liczę na zażartą dyskusję 🙂

3 odpowiedzi do "Indywidualny charakter wnętrza"

olga mówi: 26 października 2011, o 01:29

Nie zgodzę się do końca z tą opinią. Wydaję mi się że mało komu chce się aranżować mieszkanie tak, aby różniło się od innych. Przeważnie nie mamy na to czasu i kupujemy szybko to co nam się podoba. Im szybciej tym lepiej i z głowy :)

Bartek mówi: 27 października 2011, o 03:31

To pewnie zależy od osoby. Ja swoje mieszkanie starałem się zrobić oryginalnie, ale ja pracuje w tej branży i sam prawie wszystko wykonałem. Jest jednak spora cześć osób która wzoruje się na projektach widzianych np. w gazetach.

Kasia mówi: 27 października 2011, o 07:28

Oczywiście że indywidualny charakter wnętrza to ważna sprawa, bo tylko wtedy możemy się w pełni czuć dobrze w naszych czterech ścianach. Nie każdy jednak potrafi do końca określić czego by chciał i dlatego szuka wzorców, które do niego przemawiają i to tez jest dobre rozwiązanie. Innym jest skorzystanie z pomocy projektanta który po rozmowie z nami może pomóc stworzyć idealne dla nas wnętrze.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


2 + = dziesięć