SIBU we froncie szafy – nasze realizacje

Widziałeś już wzory SIBU, czas zobaczyć jak prezentują się one we froncie szafy.

Pamiętasz to zdjęcie?

Mam nadzieję, że tak 😉 Kilka osób zastanawiało się czy ten materiał można pokazać na drzwiach w mniejszych kawałkach i jak by coś takiego wyglądało. Proszę bardzo – nasza gotowa realizacja z wykorzystaniem maty SIBU.

Którą wersję wybierasz? 🙂

8 odpowiedzi do "SIBU we froncie szafy – nasze realizacje"

Marysia mówi: 26 lutego 2012, o 09:04

Nie mam pojęcia, którą bym wybrała. Obie są prześliczne. Te kwiatki mają w sobie tyle wdzięku i uroku :)

Kaja mówi: 27 lutego 2012, o 10:29

Do mnie zdecydowanie bardziej trafia szafa (drzwi) ze zdjęcia drugiego. Co za dużo to nie zdrowo. Wolę kiedy takie upiększenia są w skromniejszych ilościach.

tomek mówi: 27 lutego 2012, o 12:15

Moim zdaniem cała stylizacja ze zdjęcia drugiego jest jakaś mdła. Ten kamień na ścianie i kwiatki na szafie, nie to do mnie nie przemawia. Co do pierwszego zdjęcia, to muszę powiedzieć, że gdyby zastosować inny rodzaj SIBU to by mi się nawet podobało :)

gosia mówi: 28 lutego 2012, o 08:09

Ja jestem za drzwiami przejściowymi. Zawsze o takich marzyłam i prawdę mówiąc obojętnie mi z czego były by zrobione, ale muszę przyznać, że ta wersja jest naprawdę bardzo elegancka i oryginalna.

Maja mówi: 28 lutego 2012, o 09:39

Jestem zwolennikiem ciepłych tonacji dlatego mój wybór pada na zdjęcie drugie, Poza tym wydaje mi się e łączenie materiałów daje ciekawszy efekt niż jednolita tafla.

tobi mówi: 28 lutego 2012, o 11:35

Zdecydowanie fronty ze wstawkami z maty SIBU są ładniejsze.
Mam jednak pytanie czy byłaby możliwość połączenia tych elementów bez tych listewek, czy szprosów ( nie wiem jak to fachowo nazywacie). Chodzi mi o bezpośrednie łączenie elementów. Czy można coś takiego wykonać w przypadku maty SIBU?

Paweł mówi: 28 lutego 2012, o 08:54

byłem pewien że to w kwiatki to jakiś rodzaj tapety więc jestem przyjemnie zaskoczony że to coś trwalszego :)

Yani mówi: 29 lutego 2012, o 10:23

Gdybym miał możliwość wybory to powiedziałbym że SIBU w samotności prezentuje się gorzej. To bardzo dobry materiał upiększający więc jak łatwo się domyśleć propozycja ze zdjęcia drugiego jest według mnie korzystniejsza.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


dziewięć + = 15