Wszystko znajdziesz u nas :)

Mieliśmy już porównanie SIBU na całych drzwiach i pocięte. Teraz chciałbym przedstawić Ci rozsuwane drzwi bez SIBU. Mimo, że ta wersja wydaje się być skromniejsza, jestem pewien, że znajdzie również swoich zwolenników. Osobiście, obie propozycje uważam za bardzo udane i miałbym duże problemy z wyborem.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jakikolwiek wariant nie wybierzesz, na pewno znajdziesz go u nas 😉 Nasi projektanci podczas bezpłatnej wizyty przedstawią Ci próbki i zaproponują rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj za długo, gdyż powoli zbliżamy się do końca Promocji Kupuj Taniej z Fawre, a szkoda byłoby z niej nie skorzystać 😉

A więc jak, z czy bez SIBU? 🙂

Zdjęcie zostało zaczerpnięte z Galerii Wasze Wnętrza. Zachęcam do wejścia i obejrzenia całej galerii Pana Zbyszka.

5 odpowiedzi do "Wszystko znajdziesz u nas :)"

Yani mówi: 29 lutego 2012, o 02:59

Sibu wygrywa to starcie :) To druga propozycja wygląda dość przemysłowo a nie mieszkalnie.

Partyk mówi: 1 marca 2012, o 11:12

Mylś że ta chalowość tych drzwi zależna jest od dość dużych gabarytów tych drzwi. Widziałem jednak takie drzwi w mieszkaniu i bardzo mi się one podobały. To zdaje się jest szyba mleczna bezpieczna :)

Dora mówi: 1 marca 2012, o 12:57

Zgadzam się z Patrykiem. Tak w ogóle to przesuwane drzwi są śliczne kiedy są duże, ale ważny jest w takim wypadku dobór materiału. Mnie się podobają te z SIBU.

kasia mówi: 1 marca 2012, o 05:32

Mam w domu drzwi przejściowe ze szkła mlecznego i jestem bardzo z nich zadowolona. Teraz przyszła pora na wymianę kolejnych drzwi i wiem że będą ze szkła :)

Bogna mówi: 2 marca 2012, o 01:17

Ja podobnie jak pan Krzysztof miaabym problemy ze zdecydowaniem, ktrórą wersje wybrać. Obie są ciekawe, ale na pewno wiele zalerzy od całości wnętrza. Sądzę że do bardziej nowoczesnego wnętrza będzie pasować ta wersja ze szkłem. Konkretnie to SIBU (dość łagodne) wstawiła bym do wnętrza nieco bardziej nawiązującego do klasyki.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 7 = dwadzieścia osiem