Urządzamy praktyczny przedpokój (cz.1)

Przedpokój jest bardzo ważnym miejscem w każdym domu. Warto więc postarać się aby nie tylko „dobrze wyglądał”, ale również spełniał użytkową funkcję.

Przede wszystkim, postaraj się aby znalazła się w nim szafa (najlepiej ukryta we wnęce). Ponadto zadbaj o podręczny wieszak i małą komodę.

Równie ważnym, a czasem nawet niezbędnym elementem dla Pań ;), będzie także duże lustro, które dodatkowo wizualnie powiększy pomieszczenie. Jeśli pozostało Ci jeszcze trochę miejsca do dyspozycji, pomyśl o wygodnej pufie, fotelu czy może nawet małej sofie. I już!

Czy Twój przedpokój spełnia użytkową funkcję? 😉

3 odpowiedzi do "Urządzamy praktyczny przedpokój (cz.1)"

Hania mówi: 11 marca 2012, o 08:46

Mój przedpokój jest tak mały że ledwie zmieścił się tam wieszak na używaną obecnie odzież. Gdzie ja mam jeszcze postawić sofę ?

Nina mówi: 13 marca 2012, o 09:39

No tak opis przedpokoju poczyniony przez Pana Krzysztofa to okaz marzeń. Większość z nas ma małe mieszkanka w bloku z tyci przedpokojem, ale zauważyłam, skoro już mówimy o marzeniach, że zapomniał Pan o szafce na buty :)

Pola mówi: 13 marca 2012, o 06:57

Czepiacie się dziewczyny. Podoba mi sie pomysł z sofą w przedpokoju:0 po co buty na stojąco zakładać skoro można wygodnie usiąść.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


8 − cztery =