Urządzamy praktyczny przedpokój (cz.2)

Urządziliśmy już nasz przedpokój w meble, pomyślmy teraz o kolorystyce i oświetleniu. Moja rada jest taka…

Jeśli masz mały przedpokój zastosuj jasne kolory, które optycznie powiększą wnętrze. Ważną rolę będzie również odgrywało oświetlenie. Przykładowo, w wąskim przedpokoju rozważ skierowanie oświetlenia na ściany, dzięki czemu optycznie go powiększysz. Ponadto wszelkie dodatkowe oświetlenie, w postaci lampy przy lustrze czy oświetlenie wewnątrz szafy będzie nie tylko dobrze się prezentowało, ale również praktycznie Ci służyło.

Zdaję sobie sprawę, że wszystko brzmi prosto, a do końca takie nie jest. Dlatego w razie wątpliwości, pamiętaj, że nasi projektanci służą pomocą 😉

4 odpowiedzi do "Urządzamy praktyczny przedpokój (cz.2)"

Pola mówi: 13 marca 2012, o 07:08

Mnie się marzy takie oświetlenie z LED- ów wzdłuż wszystkich ścian w przedpokoju. Myślę że to może dobrze się prezentować. Jak myślicie?

Borys mówi: 14 marca 2012, o 08:25

to fajny pomysł z tymi LED- ami ale nie wiem czy takie oświetlenie wystarczy czy też myślisz o nim jako o dodatkowym, bajeranckim świetle :) To zresztą zależy też od wielkości pomieszczenia.

Mania mówi: 15 marca 2012, o 09:14

Ostrożnie ze światłem nad lustrem, bo przy złym oświetleniu może się okazać że po zrobieniu makijażu w rzeczywistości będziemy wyglądać tragicznie :)

Gosia mówi: 16 marca 2012, o 09:15

Tak piszecie o tym oświetleniu, z ja mam tradycyjnie jedną lampę plafon na korytarzu i jest mi z tym dobrze:)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem + 8 =