Targi Designu i Aranżacji Wnętrz w Gdańsku!

Targi Designu & Arażacji Wnętrz ABOUT DESIGN w Gdańsku, to „cykliczne wydarzenie, zorientowane na poszukiwanie, kreowanie i rozpowszechnianie trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz”. W zeszłym roku impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem (odwiedziło ją około 3,5 tyś. osób przez 3 dni targowe). W tym roku może być tylko lepiej 🙂

Co ciekawe, poza tradycyjną formułą targową, dla wszystkich zainteresowanych designem, organizatorzy przewidzieli program wydarzeń towarzyszących. A w nim wystawy prac studentów z gdańskiego ASP, wykłady, ciekawe warsztaty czy pokaz mody zorganizowany dzięki współpracy LPP S.A. z ASP w Gdańsku.

Zakres tematyczny targów obejmuje: wnętrza (meble do domu, meble biurowe, oświetlenie, dekoracje, wykończenia itd.), przestrzeń publiczna, architektura krajobrazu, motoryzacja, jachty, hard luxury, high tech, inteligentne budynki, sztuka użytkowa, moda, food design. Aż szkoda, że to tylko 3 dni 😉

Na koniec kilka praktycznych informacji dla zwiedzających:

  • Adres: ABOUT DESIGN – hala nr 3; Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, wejście od ulicy Droszyńskiego
  • Godziny otwarcia: 11-12 maja 2012 (piątek-sobota),  godz. 10.00 – 18.00 ; 13 maja (niedziela),  godz. 10.00-17.00
  • Cena biletu: normalny 10 zł; ulgowy 5 zł

To jak, widzimy się na targach? Będę na Was czekał w dziale z meblami do domu i biura 😉

5 odpowiedzi do "Targi Designu i Aranżacji Wnętrz w Gdańsku!"

Maciej mówi: 7 maja 2012, o 01:45

Witam wszystkich. Takie targi to doskonała okazja dla osób pracujących na co dzień z wnętrzami. Można tam zoriętować się co w danym czasie jest modne i polecane. Można nawiązac ciekawą współpracę i można poznać ciekawe osoby. Osobiście polecam :)

PATRYK mówi: 7 maja 2012, o 09:27

To nie prawda że targi wnętrz to tylko dla branży. Osobiście dostrzegam duże zainteresowanie osób "zwyczajnych", które buduja wałaśnie dom, czy remontuja mieszkanie i chcą wiedzieć co jest na topie. Ja na pweno będę przechadzał się po tych tatgach .

Kaja mówi: 8 maja 2012, o 12:55

Warto zajrzeć na stronę targów gdańskich. Jest tam dokładny program wydarzenia i jak przebiegała poprzednia impreza.
Byłam w zeszym roku i wróciłam z tych targów oczarowana i zainspirowana:) Jest tam wiele młodej świeżości w zakresie przedmiotów użytkowych. Propozucje są niekiedy zaskakujące, ale i interesujące. Ja z pewnością wybiorę się na nie i w tym roku wraz z moimi współpracownikami.
Mówiąc szczerze to dla osoby zajującej się wnętrzami nie wypada tam nie być :)

Bogna mówi: 9 maja 2012, o 07:51

Tegoroczne targi zapowiadają się bardzo ciekawi. Program jest dość bogaty. Przyznam że mnie poza wykładami interesuje też kino. Mają bys tam prezentowane kroniki polskiego desingu :) Czeka niecierpliwie sobotu :)

mariusz mówi: 11 maja 2012, o 10:55

Witam,
Zajmuję się na co dzień wykończeniami wnętrz i ciekaw jestem czy na takich targach znajdę coś dla siebie. Nie ukrywam że często klienci chcą , wymagają ode mnie porady co do aranżacji mieszkań co nie jest wpisane w mój zawód. Staram się jedna nie zawieść klienta i chcę być w tej dziedzinie na bieżąco. Obawiam się jednak że przez panów i panie architekt mogę nie być brany poważnie na takich targach, bo niestety już się spotkałem z takim traktowaniem :( Dlatego też obawiam się elitarności takich spotkań.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć × = 18