body background

Współpraca z projektantami

Masz pomysł na aranżację wnętrza, ale nie masz czasu na szukanie konkretnych mebli oraz uczciwej ekipy wykończeniowej? Wizja zaaranżowania mieszkania, biura lub domu spędza Ci sen z powiek? Potrzebujesz doświadczonego i zdolnego projektanta, który pomoże Ci zrealizować marzenia. FAWRE współpracuje z najlepszymi specjalistami z branży, którzy zaaranżują Twoje mieszkanie, dom, biuro, mając na uwadze estetykę, dobry design i funkcjonalność.

W FAWRE wiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego przygotowania. To podstawa naszych działań i gwarancja najwyższej jakości. Wspólnie z projektantami omówimy koncepcję, a następnie zaproponujemy rozwiązania, biorąc pod uwagę szeroką gamę materiałów dostępnych na rynku. Dopasujemy technikę wykonania do Twojego stylu i zasobności portfela.

 

Aranżacja sklepów,
biur, kawiarni

Mając na uwadze estetykę i funkcjonalność pomieszczeń komercyjnych, kompleksowo zaaranżujemy wnętrze na potrzeby Twojej firmy. Mamy doświadczenie w wyposażaniu: biur, banków, gabinetów, kawiarni i pensjonatów, w Polsce i za granicą.

Pracujemy także na dostarczonej nam dokumentacji architektonicznej, realizując założenia zewnętrznego biura projektowego, zgodnie z oczekiwaniami i koncepcjami.

Realizację własnych, autorskich projektów zaczynamy od etapu koncepcyjnego, czyli wykonania projektu wraz z wizualizacją, a kończymy na produkcji mebli oraz ich montażu.

Kompleksowa obsługa Klienta

Projektujemy wnętrza z duszą, w których każda chwila to wytchnienie od codziennych obowiązków. Łączymy funkcjonalność z wysoką estetyką. Wszechstronna wyobraźnia pozwala nam łatwo identyfikować się z potrzebami klienta. Oferujemy usługę aranżacji pomieszczeń wymagających remontu lub w stanie deweloperskim.

Przyjmujemy na siebie rolę generalnego wykonawcy prac na każdym z etapów:

  1. Projekt funkcjonalny – zaczynamy od inwentaryzacji wnętrza i ustalenia założeń projektu, a następnie wykonujemy koncepcję układu funkcji wnętrza. Twoja satysfakcja jest dla nas wyznacznikiem zatwierdzenia projektu.
  2. Wizualizacja – akceptacja układu funkcjonalnego rozpoczyna prace nad wizualizacją wnętrza 3D. Na ekranie komputera zobaczysz jak Twoje marzenia zyskują kształt, kolor i szczegóły.
  3. Projekt wykonawczy – przypieczętowaniem podjętych decyzji jest opracowanie rysunków technicznych oraz spisów ilościowych i jakościowych materiałów użytych w projekcie.
  4. Nadzór – materializujemy Twoje pragnienia, dbając o każdy szczegół. Nie musisz się martwić o efekt finalny, skontrolujemy zgodność wykonywanych prac z dostarczonym projektem.