Doświadczenia z montaży

Na pewno wielu z Was ma różne doświadczenia związane z montażem. Są to często pozytywne doświadczenia ale również przykre a zarazem pouczające. A może ktoś z Was spotkał się z jakąś zabawną historią. W tym miejscu można się nimi pochwalić. Niech mniej doświadczeni internauci przygotują się na różne możliwe scenariusze lub poprostu powspominajmy.

30 kwietnia 2009 5 komentarzy

5 odpowiedzi do "Doświadczenia z montaży"

Krystyna mówi: 2 maja 2009, o 11:51

U mnie Panowie nie mogli się zabrać do pracy bo się okazało, że nie mogą przynieść metalowych prowadnic do drzwi. Moja szafa ma prawie 5 metrów a mieszkam na siódmym piętrze. Ktoś czegoś nie dopinował i trzeba było ten element wciągać na sznurkach po bloku, przez balkon:)) Mimo to wszystko się udało i szafa stoi :)

nero mówi: 4 maja 2009, o 02:28

Z pracy najbardziej mnie irytuje jak klienci patrzą na ręce. To to jeszcze jest do wytrzymania ale zdaży się taki, co nawet wchodzi razem ze mną na moją drabinę i wkłada mi głowę , że nic nie widzę. Jak w takich warunkach robić?? Ludzie opanujta się !

kombo mówi: 4 maja 2009, o 05:53

nero. W końcu klient nasz Pan :)

Bastet mówi: 16 maja 2009, o 05:10

nero, bo ludzie są ciekawi ;) wszystko muszą widzieć, pomacać, itp. :D

tomek mówi: 30 czerwca 2009, o 06:13

klijent nie kupuje szafy tylko mila i fachoea obsluge. dlatego patrzy ci na rece. ale jak pokazesz ze te rece wiedza co robia to klijent da sobie spokuj.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 × = trzydzieści sześć