Fajne pomysły na wnętrza szaf

Czy macie jakieś pomysły na nie banalne wnętrze szafy. Zwykle wszyscy podziwiają drzwi , ich nadzwyczajny wygląd i charakter jaki nadają pomieszczeniu. Mało kto mówi o tym co się za nimi kryje. Czy drzwiami zakrywamy to, czego się wstydzimy? Czy jakość i wygląd wnętrza ma równie duże znaczenie jak front? A może nie? Może nie jest to już takie istotne? Kiedyś montowałem zabudowę , właściwie jej fragment, we wspaniałym, wypieszczonym mieszkaniu. Osoba u której wykonywałem zlecenie zamówiła drzwi z najdroższych materiałów, jednak bez wnętrza. A wnętrze? Za drzwiami poustawiała puste skrzynki po bananach ! I co Wy na to ?

6 odpowiedzi do "Fajne pomysły na wnętrza szaf"

rusałka) mówi: 30 kwietnia 2009, o 03:16

Skrzynki po bananach, dziwny pomysł ... Albo zabrakło jej kasy albo lubi banany :)) Jak bym robiła szafę, to od razu całą ze wszystkim. A czy wnętrze jest ważne, na pewno tak, bo trzeba gdzieś upchnąć te wszystkie graty z całego życia. Ja to bym chciała mieć taką szafę, że jak otworzę to nie będzie gdzie palca wcisnąć a jednocześnie wszystko będzie poukładane i nie pogniecione. Na skrzynkach od bananów bym tego nie zrobiła bo by mi się wszystko zwaliło na głowę! A własciwie to jak ta osoba miała poukładane te skrzynki i jak wyjmowała rzeczy z tej na samym dole , musiała te z góry wyjmować ?? To dopiero wtedy był bajzel na kółkach :)) i pewnie rajstopy pozaciągane od drzazg z tych skrzynek :))

monti mówi: 30 kwietnia 2009, o 04:11

Czyli zastaw się a postaw się. Tylko trudno to nazwać "Fajne pomysły na wnętrza szaf" :). Raczej "Jak można się lansować szafą" :)

nero mówi: 4 maja 2009, o 02:21

Ja z reguły nie przykładam zbyt dużej uwagi do środka szafy. Najważniejsze żeby z zewnątrz wyglądała jak najlepiej. Przeważnie montuję drzwi z dwoma poziomymi łączeniami. Wygladają bardzo elegancko i zawsze będą atrakcyjnie wyglądać. Prywatnie zajmuję się remontami mieszkań i staram się jak najwięcej robić w kartongipsie. Moim zdaniem wygląda najlepiej .

Bastet mówi: 16 maja 2009, o 05:12

A ja tam lubię wnętrze mieć ładne. Wiadomo, że front to podstawa, w końcu szafa przez większość czasu jest zamknięta. Ale w środku również musi być elegancka i wszystko poukładane estetycznie. Nie będę przecież gości wypraszać z pomieszczenia, żeby wstydu się nie najeść prezentując wspomniane "skrzynki po bananach" itp. :P

rasta mówi: 25 czerwca 2009, o 08:17

przesadzacie - ciekawe co jeszcze ludziska trzymają w szafach :D może jakiegoś trupa :)

rasta mówi: 25 czerwca 2009, o 08:18

dobra ale na poważnie to lekkie przegięcie chociaż w każdym zawodzie, który wymaga wchodzenia do cudzych mieszkań z pewnością znajdą się podobne lub jeszcze lepsze kwiatuszki

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


pięć + = 11