Akcesoria do szafy (kosze)

Podczas planowania rozkładu wewnętrznego szafy na wymiar warto pamiętać o zarezerwowaniu odrobiny miejsca na kosze. Będą one przydatne nie tylko dla zachowania porządku wewnątrz szafy, ale nadadzą także całości wrażenie lekkości i czystości.

Kosze druciane zapewniają łatwy dostęp do znajdujących się w nich rzeczy, ich montaż i demontaż nie sprawia żadnego problemu.

W naszej ofercie znajdują się kosze o różnych wymiarach wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na korozję i uszkodzenia. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółów.

7 odpowiedzi do "Akcesoria do szafy (kosze)"

Solo mówi: 10 listopada 2009, o 07:18

Rozumiem, że takie druciane półki mogą być idealne na buty, zastanawiam sęe jednak co można trzymać w tych głębokich koszach. Czy ktoś może mi podpowiedzieć?

Krzysztof mówi: 10 listopada 2009, o 07:52

Najlepsze są duże i lekkie przedmioty np. ręczniki , koce . Lepiej nie wkładać bielizny , skarpetek i innych drobnych rzeczy , które mogłyby przelatywać przez otwory . Mogłyby one blokować wysuwanie koszy i mogłaby się niszczyć ich zawartość .

Milka mówi: 10 listopada 2009, o 08:24

Właśnie miałam powiedzieć panie Solo, że ja w moich koszach trzymam pościel na zmianę i ręczniki. Umieszczenie tych rzeczy w koszach dostarcza im też więcej powietrza więc są świeższe kiedy wyjmuję je z szafy.

Xenia mówi: 11 listopada 2009, o 10:16

Nigdy nie myślałam o tym w taki sposób, że kosze dodają szafie lekkości. W zasadzie to czy ta lekkość ma znaczenie konstrukcyjne, czy chodzi o lekkość jedynie wizualną.

Lena02 mówi: 12 listopada 2009, o 08:51

A mnie się nie podobają takie druciane kosze. Wolałabym coś bardziej naturalnego , jak wiklina, bambus, rattan, albo materiał. Ale oczywiście to kwestia gustu. Zresztą nawet nie wiek czy inny materiał jest możliwy do zastosowania. W każdym razie rzeczywiście jedynie te druciane półki na buty mają dla mnie sens.

FrancZ mówi: 13 listopada 2009, o 06:40

Pani Leno02 trzeba tez wziąć pod uwagę trwałość materiału. Kosze z wikliny są słabe i mniej wytrzymałe. Takie z drutu starsza na wiele lat. Zresztą można zamontować drewniane szuflady.

jadzia mówi: 10 grudnia 2012, o 01:20

Czy można kupić kosze 50/50 do zabudowy szafy?

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dwa × 3 =