Prosta zasada trzech kroków

Zastanawiacie się w jaki sposób najszybciej i najwygodniej kupić szafę wnękową?
Oferujemy Wam idealne rozwiązanie, czyli tak zwaną Prostą zasadę trzech kroków 🙂

Krok 1: Kontaktujecie się z nami (wypełnienie formularza, telefon, e-mail, komunikator, odwiedziny w naszych ekspozycjach).

Krok 2: Odwiedza Was nasz projektant (szczegółowe omówienie wyglądu szafy, ustalenie ceny, inne). Jego wizyta jest oczywiście bezpłatna.

Krok 3: Nasza ekipa monterska składa szafę u Was w mieszkaniu!

rysunek10
Cały ten proces jest zilustrowany w naszym serwisie. Zapraszam do zapoznania się z artykułem „Jak kupić szafę?„.

11 odpowiedzi do "Prosta zasada trzech kroków"

Jadzia mówi: 25 listopada 2009, o 08:37

Z doświadczenia wiem, że najlepiej udać się do ekspozycji. Tam nie tylko można umówić sie z projektantem, ale na własne oczy przekonać się jak wyglądają materiały, z których wykonywana jest zabudowa. Prawda jest taka, że człowiek musi sam dotknąć i zobaczyć, żeby się przekonać. A jeszcze dodam, że obsługa jest miła i profesjonalna.

Solo mówi: 25 listopada 2009, o 11:46

Rzeczywiście warto iść do punktu z ekspozycją, żeby obejrzeć wszystkie materiały, zobaczyć na własne oczy ja może wyglądać wnętrze szafy, co to jest pantograf i jak działa. Dzięki temu łatwiej jest przygotować sie do wizyty projektanta, bo wiemy czego chcemy, co nam sie spodobało i możemy to skonfrontować. Ja jednak po takiej rewizji poszedłem do domu. pomyślałem, a potem zadzwoniłem żeby się umówić.

Uka mówi: 25 listopada 2009, o 08:15

Ważne jest, żeby przygotować się trochę do wizyty projektanta i choć trochę wiedzieć co byśmy chcieli. Czasami nasze pomysły mogą być tak dziwaczne, że może się okazać, iż nie da się ich zrealizować :)

polaM mówi: 25 listopada 2009, o 08:30

Chciałam zapytać jak długo czeka się za wizytę projektanta? Jeśli wysłałabym jutro formularz to kiedy spodziewać się mogę odpowiedzi? Czy jest to kwestia paru dni czy tygodnia? I jeszcze jedno czy wasi projektanci pracują też wieczorami?

Mareczek mówi: 26 listopada 2009, o 08:41

Ja mam pytanie związane z terminem realizacji projektu. Chodzi o prostą zabudowę, 2500 mm szerokości, 700 mm głębokości, 2700 mm wysokości, z płyty meblowej. Wydaje się niezbyt skomplikowane, ale oczywiście nie mnie oceniać. Chodzi tylko czy gdybym zamówił ja na początku grudnia to, czy do świąt juz będę ja miał? To szafa dla żony na jej osobiste rzeczy.

nina mówi: 26 listopada 2009, o 08:53

Czy na tej wizycie wszystko można załatwić? Chodzi mi oto jak dalej wyglądają kontakty z firmą. Przychodzi projektant, ustalamy wygląd zabudowy, a czy potem już nie mam wglądu w projekt i na tym kończy się spotkanie z projektantem?

Coco mówi: 26 listopada 2009, o 02:08

No właśnie, czy można wiedzieć co tak właściwie dzieje się ma takim spotkaniu z projektantem. Jakie zapadają decyzję, czy to projektant dokonuje dokładnych pomiarów, czy już na miejscu można zobaczyć projekt?

Filozof mówi: 26 listopada 2009, o 02:19

Ja chciałem dokonać zakupu szafy na kredyt i zastanawiam się, w którym momencie załatwia się formalności z tym związane. Czy projektant jest poinformowany na ten temat i będzie mógł udzielić mi informacji, albo nawet to ze mną załatwić na miejscu? Jakie formalności z mojej strony muszą zostać wypełnione w tym temacie?

FrazcZ mówi: 26 listopada 2009, o 08:56

A czy ta bezpłatna wizyta to tak na 100%. Jeśli na przykład odwiedzi mnie projektant a ja ostatecznie zrezygnuje z zabudowy, to czy nie będę musiał ponosić kosztów projektu? Wiem, że czasem tak bywa, iż bezpłatnie jest wtedy, gdy zdecyduje sie na zakup.

Krzysztof mówi: 27 listopada 2009, o 08:36

Wizyta projektanta jest bezpłatna. Więcej na ten temat można przeczytać w dziale WASZE PROBLEMY .

Krzysztof mówi: 27 listopada 2009, o 08:39

Wszystkie formalności związane z zakupem na raty są wykonywane na miejscu , podczas wizyty projektanta . Więcej na ten temat piszemy w dziale WASZE PROBLEMY .

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× jeden = 5