SIBU oraz szkło

Dzisiaj przedstawiam projekt Użytkownika Solo.
Zastosowano tutaj opisywany niedawno na blogu materiał SIBU oraz szkło. Dostrzec można sporą różnorodność stylów (powierzchnie w bąbelki, kratkę, inne).

Kolorystycznie szafa pasowałaby najlepiej do łazienki, gdzie często świetnie sprawdzają się odcienie srebra, szarości oraz niebieskiego.

sibu_szklo

Odważna aranżacja szafy wnękowej, która powinna znaleźć swoich zwolenników.

4 odpowiedzi do "SIBU oraz szkło"

Coco mówi: 22 listopada 2009, o 09:31

Ja jestem fanem tej zabudowy. Jest wyrazista i odważna. Wydaje się, że Solo lubi kontrowersyjne aranżacje. Bardzo bym chciał mieć coś podobnego w swoim mieszkaniu.

nina mówi: 23 listopada 2009, o 10:08

Ja nie jestem przekonana. Być może gdyby ten materiał był tylko jakimś elementem całej szafy, a nie jej głównym motywem, wyglądałoby to lepiej. Łazienka też potrzebuje ciepłych mebli. Nie mnie się to raczej nie podoba.

polaM mówi: 23 listopada 2009, o 03:44

Wydaje mi się, że gdyby nie było tej środkowej części to szafa wyglądałam by lepiej, bardziej harmonijnej. Poza tym zgadzam się z Niną, łatwo przesadzić z tym SIBU, więc trzeba sie dobrze zastanowić.

Lena02 mówi: 24 listopada 2009, o 12:13

Ja wprawdzie lubię klasyczne meble, ale stanę w obronie Solo i powiem, że mnie się ta szafa podoba. Podobnie jak polaM wydaje mi się, że lepiej by było bez tej środkowej części. SIBU ma swoje niewątpliwe zalety, łatwy w czyszczeniu materiał, wodoodporny ( mam nadzieję) i świetny jako dodatek do mebla, nadaje błysku :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× sześć = 42