Coś dla Dziewczyn

Przedstawialiśmy niedawno na blogu pomysł na szafę do pokoju dziecięcego. Dzisiaj kolejny projekt, ale tym razem bardziej z myślą o dziewczynach!

Zastosowane tu dwa odcienie różu i skośne kształty tworzą przykuwający uwagę wzór. Na środku oczywiście duże lustro 🙂 Jest więc ładnie, stylowo i praktycznie. Obstawiam w ciemno, że Wasze córeczki marzą o posiadaniu takiej szafy w swoim pokoju!

szafa_rozowa

Postarajcie sobie wyobrazić tę szafę w innym pokoju, np. w stylowej damskiej sypialni.
Sprawdziłaby się tam równie znakomicie, prawda? 🙂

6 odpowiedzi do "Coś dla Dziewczyn"

Coco mówi: 10 grudnia 2009, o 09:13

Jest cudnie cukierkowa :) Od razu chciałabym stać się małą dziewczynką i mieć taką szafę jak z bajkowej krainy. Lukier, tiul, szyk i styl :)

Mareczek mówi: 10 grudnia 2009, o 09:21

Moja córka pisnęła tyko z zachwytu na widok tej szafy. Autorce gratuluje pomysłowości. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że mi też podoba się ten różowy cud:) Mam nadzieję, że moja żona tego nie przeczyta, bo jeszcze sobie pomyśli, że zgodzę się na zmianę koloru ściany w sypialni :)

Jadzia mówi: 11 grudnia 2009, o 08:19

Śliczna różowa szafeczka. W sam raz dla małej księżniczki. Doskonały pomysł z lustrem w środku. Dziewczynki lubią się przeglądać i stroić. To taka mała garderoba :)

Milka mówi: 11 grudnia 2009, o 12:27

Lukrowana szafka bardzo spodobała się mojej niuni. Jest zachwycona kształtem lustra i tym, że w ogóle ono się tam znajduje. Lubi tańczyć i często staje przed lustrem w korytarzu. Z taką szafą miała by raj :) we własnym pokoju.

FrazcZ mówi: 11 grudnia 2009, o 03:35

To lustro w środku wygląda jak wielkie oko, które patrzy :) A tak serio to pan Krzysztof ma rację, że pasowała by do damskiej sypialni. Moja żona już zakochała się w tym projekcie. Rany jeszcze gotowa usunąć mnie dla tej szafy z pokoju :)

Max mówi: 11 grudnia 2009, o 08:15

Świetny pomysł z tym lustrem w środku. Gratuluje! Dziewczynki na pewno zachwycone. Fajnie, że nie jest to zwykłe prostokątne lustro, tak jest zdecydowanie ciekawiej.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


× 5 = dwadzieścia pięć