Strzałki w lewo, strzałki w prawo…

Oryginalne wzornictwo zaprezentowała Użytkowniczka mag112!
Klasyczny jasny kolor drewna przeplata się tutaj z ciemnym fioletem. Szczególnego charakteru nadają tej szafie ostre kanty, które tworzą kolorowe trójkąty i czworoboki.

Same wzory natomiast wyglądają jak strzałki na jezdni lub pasie startowym 🙂
Droga wolna – szafę można otwierać! 🙂
szafa_trojkaty

A jakie są Wasze skojarzenia z tym wzorem? Co sądzicie o tej szafie?

5 odpowiedzi do "Strzałki w lewo, strzałki w prawo…"

Yani mówi: 6 grudnia 2009, o 09:15

Ten kolor jest świetny, bardzo żywy i intensywny. Lubię takie barwy. Co do klasycznej płyty to już trochę gorzej. Ogólnie wystawił bym 4 :)

Mareczek mówi: 6 grudnia 2009, o 09:26

Jakoś narzuciły mi się te strzałki i nic innego tera nie widzę :) Może było by ciekawiej, gdyby te skrzydła środkowe miały taki sam wzór co boki. Jakoś mi się wydaje, że szafa by na tym zyskała.

Filozof mówi: 7 grudnia 2009, o 01:41

Właściwie to nic mi się nie kojarzy jak na to patrzę. Zgadzam się z Mareczkiem, że ten środek można by zmienić. Jeśli chodzi o kolory, to ten wiśniowy nie pasuje, moim zdaniem, do tła szafy. Ja bym nie chciał czegoś takiego, ale o gustach się nie dyskutuje :)

Xenia mówi: 7 grudnia 2009, o 09:40

Panie Filozof, skoro o gustach się nie dyskutuje, to nie powinien Pan komentować propozycji :) Gdyby nie tło dla tych strzałek, to bardzo by mi sie podobało. Szkło w tym kolorze jest zabójczo ładne:)

Julka mówi: 9 grudnia 2009, o 08:20

Kolory to bardzo ważna rzecz. Trzeba umieć dobierać, żeby nie przesadzić. Bordowy, taki jak tu jest piękny i można go wyeksponować w połączeniu ze złotym, wtedy staje sie królewski. Blade tło, blady efekt :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


− 2 = cztery