Nowoczesne biuro

Dzisiaj postanowiłem zaprezentować wizję biura wg Użytkowniczki „Mania„.

To oczywiście nowoczesny design, aczkolwiek postrzegany jest jako „nieco chłodny”, sądząc po komentarzach w naszej galerii. Muszę jednak przyznać, że kilka firmowych pomieszczeń widziałem już w podobnej tonacji i … było tam świetnie. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że teraz mamy przed sobą jedynie obraz projektu…

Moją uwagę zwróciła relacja środka szafy i ścian. Proste wzory w podobnej kolorystyce dodają odpowiedniego stylu.

6 odpowiedzi do "Nowoczesne biuro"

Mareczek mówi: 23 stycznia 2010, o 09:14

Ja bym zaryzykował i postawił sobie taką szafę w biurze. Oczywiście, że jest oryginalnym pomysłem, ale to tylko na plus. Biuro to miejsce, w którym spęczamy często znaczna część dnia, więc powinno nam się podobać i sprzyjać naszemu dobremu nastrojowi. Jeśli więc ktoś lubi właśnie srebrzysto - niebieskie klimaty to, czemu nie:)

Max mówi: 23 stycznia 2010, o 01:20

Ja bym nie zniósł tak intensywnego niebieskiego przez 8 - 9 godzin dziennie. Oszalałbym :) Wolę w biurze coś bardziej stonowanego, ale oczywiście nowoczesnego.

Uka mówi: 23 stycznia 2010, o 07:06

Ja jestem zdania, że biuro powinno jednak być nieco bardziej stonowane. Nie jestem pewna czy taki niebieski mebel sprzyja pracy. Może zieleń, chociaż może zbytnio by uspokoiła i pracować by się nie chciało:)

Solo mówi: 24 stycznia 2010, o 12:28

To wszystko kwestia indywidualnego podejścia. Jeśli ktoś lubi mieć wyzywające i zaskakujące wnętrza to, czemu nie miałby zrobić czegoś takiego w biurze.

igorski mówi: 25 stycznia 2010, o 02:13

A ja chciałbym mieć problem z szafą w biurze. Fajnie by było zastanawiać się nad doborem koloru i materiałów, ale ja nie mam biura :( Szkoda, bo by się przydało. Tak pomijając mój brak, to ta szafa całkiem mi się podoba. Biurowe szaleństwo :)

Milka mówi: 26 stycznia 2010, o 08:35

Ja sobie wyobrażam moje biuro jak super nowoczesne i nie widzę tam miejsca na leżące na półkach segregatory. Wszystko musi być schowane tak, żeby nie rzucało się w oczy, dlatego niebieska szafa raczej odpada.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem + = 10