Szafa Kosmiczna

Takiej kategorii jeszcze u nas nie było – Kategoria Kosmiczna 🙂
Z całą pewnością można do niej zaliczyć poniższy projekt, przygotowany przez Użytkownika „haniaj„.

Na frontach dominują ciemne kolory, które stanowią gustowne i stonowane tło. Środek szafy to natomiast lustrzany romb z czerwoną krawędzią, który w asyście niebieskich strzałek przypomina portal lub przejście do innego wymiaru 🙂

Kto chcę odrobinę science-fiction w wystroju swojego pokoju?! 🙂

5 odpowiedzi do "Szafa Kosmiczna"

Coco mówi: 4 stycznia 2010, o 11:59

Ja chcę, lubię takie nowoczesne, wzorzyste kompozycje. Tło świetnie kontrastuje z tym co dzieje się na środku szafy. Bardzo mi się podoba.

Yani mówi: 4 stycznia 2010, o 03:45

Ekstra pomysłowo. Fajnie gdyby rzeczywiście autor projektu zrealizował pomysł. Jestem ciekawy czy zdarzają się realnie takie zamówienia. U nas chyba raczej tradycyjna płyta jest lubiana i najczęściej wykorzystywana :)

Milka mówi: 5 stycznia 2010, o 09:27

Dawno nie zaglądałam na blog, więc tym bardziej byłam zaskoczona tą radosną kompozycją. Fajnie, że niektórzy próbują nie poddawać sie standardom i tworzą cos oryginalnego :) W prawdzie wątpię, że projekt taki zostanie zrealizowany, ale przynajmniej ktoś pokazał, że można inaczej.

Solo mówi: 5 stycznia 2010, o 11:51

Interesująco wygląda lustro, które jest obramowane jakimś wyraźnym kolorem. Takie zdecydowane podkreślenie bardzo mi odpowiada.

Filozof mówi: 5 stycznia 2010, o 03:36

A ja nie jestem przekonany do takich kosmicznych dziwactw. To bardzo zobowiązuje i całe wnętrze trzeba podporządkować szafie. Taki mebel ma służyć latami więc powinien być uniwersalny. Być może uznacie mnie za zgreda, który boi się nowoczesności, ale będę obstawał przy swoim : szafa to szafa, a nie rakieta kosmiczna.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 6 = trzydzieści sześć