A Ty… gdzie trzymasz odkurzacz?

Przedstawiam nad wyraz interesujący i rzadko spotykany wieszak…
Oto wieszak na rurę od odkurzacza 🙂


Jest to bardziej ciekawostka, niemniej osobiście montowałem w swoim życiu kilka podobnych sztuk. Nie ulega wątpliwości, że należy mieć naprawdę dużą szafę aby pozwolić sobie na taki luksus.

Wracając do tematu posta – w jaki sposób przechowujecie odkurzacz w swoich mieszkaniu? Znacie lepsze rozwiązanie niż zaprezentowany powyżej wieszak?

4 odpowiedzi do "A Ty… gdzie trzymasz odkurzacz?"

mania22 mówi: 5 lutego 2010, o 10:17

Wieszak fajny, ale to tylko rura od odkurzacza, a co zrobić z resztą? Mój odkurzacz zawsze jest gdzieś pod ręką, a raczej pod nogami :) Najlepiej mieć duży dom i centralny odkurzacz :)

Mareczek mówi: 5 lutego 2010, o 02:05

Tak, polecam wszystkim taki wieszak. Taka mała rzecz, a zabójczo cieszy. Taka rura zawsze pałęta się i nie wiadomo co z tym zrobić i w tedy z pomocą pojawia się wieszaczek :) ( brzmi to jak kampania reklamowa :)

Milka mówi: 5 lutego 2010, o 04:11

Jak trzymam odkurzacz w szafie w miejscu na buty i przez to nie mam gdzie trzymać obuwia. Ale to prawda, że rura to nie wszystko, fajnie, że można ja zawiesić, ale co z samą maszyną?

Jadzia mówi: 6 lutego 2010, o 10:25

Tak, odkurzacz centralny to genialny wynalazek, ale trzeba mieć spory dom, a żeby mieć dom trzeba by w totka wygrać:) A póki co warto skorzystać choć by z wieszaczka na rurę, z którą też nie wiadomo co począć. Takie proste rozwiązanie ułatwia codzienne życie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ osiem = 17