Ciąg dalszy kosmicznej przygody

W zeszłym miesiącu prezentowałem „Szafę Kosmiczną„. Dzisiaj projekt ten znalazł godnego następcę 🙂

Na pierwszy rzut oka staje przed nami statek kosmiczny. Szeroki kadłub oraz dwa wyraźnie skośne skrzydła tworzą bojowy klimat…
sopel661” – Dobra robota!

Czy są wśród nas fani gwiezdnych wojen? 🙂 Jak Wam się podoba ta szafa?

5 odpowiedzi do "Ciąg dalszy kosmicznej przygody"

JordaN mówi: 2 lutego 2010, o 08:56

Ja kocham Gwiezdne Wojny i zawsze zazdrościłem kolegom, kiedy mieli jakiś gadżet z tego filmu. Dziś dzieciaki nie maja z tym kłopotów, chcą piórnik z Yoda to go kupują w pierwszym lepszym sklepie:) Co do szafy, to szkoda, że nie ma nosa:) Ale znając wasze możliwości to coś byście wymyślili:)

nina mówi: 2 lutego 2010, o 11:22

Rzeczywiście, ta szafa w bardzo prostym schemacie przedstawia statek kosmiczny, ale wydaje mi się, że dzieciaki wolałyby coś bardziej wyrazistego. To taka szafa dla starych fanów Gwiezdnych Wojen, młodzi są bardziej wymagający:)

Coco mówi: 2 lutego 2010, o 02:13

Między galaktyczny statek kosmiczny podchodzi do lądowania:) Fajna interpretacja bardzo prostej zabudowy. Ja widzę raczej aluzję do tułowia człowieka. Cos jakby rączki i brązowy sweterek z paskiem po środku:) Wyraźne nawiązanie do przeznaczenia zabudowy:)

Filozof mówi: 3 lutego 2010, o 06:09

Ja statku nie widzę, raczej jakieś dziwadło, które nie specjalnie mnie zachwyca. Ale to kwestia gustu. Ja bym zostawił tylko ten pas na środku, a skrzydła usunął i zostawił ciemną płytę.

mania22 mówi: 4 lutego 2010, o 09:07

Mnie ta szafa to się właściwie nie podoba, jakoś nie przemawiają do mnie te skrzydła. Zresztą statku kosmicznego to ja w tym nie widzę.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


5 − = jeden