Idzie wiosna, budzą się pszczoły…

Zainspirowana zapewne postępującymi w naszym kraju roztopami, Użytkowniczka „nina” stworzyła w Galerii Szaf trzy niebanalne projekty. Gdyby istniała kategoria „Pszczoły”, moglibyśmy je tam zakwalifikować 🙂

Poprzez połączenie koloru żółtego i brązu otrzymujemy specyficzny efekt. Szafa jest zabawna, wesoła, wyróżnia się…
W tych trzech aranżacjach z powodzeniem wykorzystano pokój dziecięcy. Sądzę, że wszystkie zaprezentowane wzory sprawdzają się znakomicie!

6 odpowiedzi do "Idzie wiosna, budzą się pszczoły…"

Milka mówi: 18 lutego 2010, o 02:26

Zapachniało latem i łąkami. Tak by się chciało, żeby ta zima już minęła. A wracając do projektu to rzeczywiście bardzo radosny i podnosi na duchu. Jest w sam raz do dziecięcego pokoju.

Lena02 mówi: 18 lutego 2010, o 06:38

Ja już wprawdzie wypowiedziałam się w galerii na temat tego pomysłu, ale muszę przyznać, że zachwycił mnie swoim urokiem i myślę, że żadne dziecko nie przeszło by obojętnie obok takiej szafy. Moja córka pisnęła tylko z zachwytu:) Nie pozostaje mi nic innego jak zacząć się poważnie zastanawiać nad remontem jej pokoju. Może załapie się jeszcze na czekoladę :)

Solo mówi: 19 lutego 2010, o 11:28

Radosny, wiosenny pomysł, na zabudowę. Fajnie jakby pokój był słoneczny, wtedy taka szafa ładnie odbijałaby światło i pokój mógłby sie stać jeszcze radośniejszy:)

hanija mówi: 19 lutego 2010, o 01:42

Miodku mi się zachciało jak spojrzałam na ten projekcik :) Sama słodycz mieć taki mebelek w pokoju. Jak ja byłam mała takich ładnych rzeczy nie było :(

FrancZ mówi: 19 lutego 2010, o 07:54

No fakt, można pozazdrościć dzisiejszym dzieciom możliwości w wystroju pokoju. Właściwie nie ma ograniczeń poza finansowymi:) Kolorów, stylów, materiałów jest tyle, że może to jednak stanowić problem, na co sie zdecydować.

Filozof mówi: 21 lutego 2010, o 12:42

A mnie ta szafa to tak nie do końca się podobają. Wydaje mi się, że nie każde dziecko potrzebuje tylu bodźców wzrokowych. Pokój dziecka zawsze jest kolorowy więc meble chyba mogłyby być spokojniejsze, a takie paski to bija po oczach.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 3 = dwadzieścia jeden