PROMOCJA ORIENTALNA – dekoracje drzwi

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z Promocji Orientalnej.
Do każdej zamówionej zabudowy dołączamy samoprzylepne dekoracje Artofwall, którymi można udekorować drzwi szafy.

To wspaniały sposób by ozdobić swoją zabudowę i wyróżnić ją na tle reszty pomieszczenia!

Odwiedźcie stronę Promocji Orientalnej.

5 odpowiedzi do "PROMOCJA ORIENTALNA – dekoracje drzwi"

igorski mówi: 12 lutego 2010, o 03:12

Zamierzam zamówić u was zabudowę i mam pytanie w związku z promocją. Czy takie naklejki samoprzylepne, można w dowolnym momencie, gdy już się znudzi, odkleić bez szkody dla mebla?

Krzysztof mówi: 12 lutego 2010, o 03:31

To zależy jaka technika została wykorzystana przy produkcji drzwi . Jeżeli jest to tradycyjny sposób naklejenia szablonu bezpośrednio na materiał , to oczywiście usunięcie aplikacji nie jest trudne . Jeżeli natomiast kupujący zdecydowałby się na zastosowanie materiału 3 wartwowego 1 + 1 + 1 , gdzie szablon został umieszczony pomiędzy dwoma arkuszami szkła , to sprawa jest nieco trudniejsza . . . Takie drzwi powinny wrócić do zakładu produkcyjnego na wymianę aplikacji .

aga mówi: 12 lutego 2010, o 06:53

Bardzo ciekawy pomysł!
Mam nadzieję, że promocja nie skończy się jednak 31.05, tylko zostanie przedłużona jeszcze o kilka miesięcy :) Bo niestety zakup szafy planuję dopiero w wakacje, a szablony naprawdę mi się podobają.
Byłam na waszej stronie: http://www.iszafy.pl/pl/dokumenty/szablony_orient_iszafy i muszę przyznać że prawie każdy wzór ma coś w sobie i na pewno ciężko będzie się zdecydować.

pepe mówi: 13 lutego 2010, o 12:27

Fajnie może to wyglądać w połączeniu ze szkłem, tylko sie zastanawiam, czy wiadomo, co oznaczają te napisy po chińsku? Głupio naklejać coś jak się nie wie, co to jest:)

igorski mówi: 14 lutego 2010, o 08:26

Wiesz pepe, masz słuszność, warto wiedzieć co się nakleja. To zresztą dotyczy wszystkich symboli jakie znajdują się w tej ofercie. Panie Krzysztofie, czy można liczyć w sprzedawcy na kilka słów objaśnienia. No, bo załóżmy, że któryś nam się podoba, ale nie jesteśmy pewni co to oznacza, ale sam kształt nam się podoba, i co wtedy:)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.