Buty lubią być poukładane

Kolejna ciekawostka związana z akcesoriami do szafy 🙂

Oto dwupoziomowa półka na buty, która ułatwia zachować porządek. Wiadomo, ze przechowywanie obuwia bywa kłopotliwe, szczególnie gdy mamy małe dzieci…


Można jej uzywać nie tylko dla typowych butów. Nadaje się również świetnie do sandałów, laczków oraz domowych kapci 🙂

Jej wymiary to 500mm (głębokość), 600mm (wysokość), 300mm (szerokość). Zmieścimy więc tutaj spokojnie kilka par.

5 odpowiedzi do "Buty lubią być poukładane"

martunia mówi: 2 marca 2010, o 01:10

Czy to jest standard, jeśli chodzi o wielkość półeczek? Chodzi mi oto czy może być więcej takich przegródek, bo ja mam w domu dość dużo butów:)

klark04 mówi: 2 marca 2010, o 08:41

Ciekawy pomysł z takimi półkami. Zastanawiam się, czy można by ustawić w garderobie cały pion takich półek na buty, czy może są jakieś inne rozwiązania dla garderoby a inne dla szaf?

Jadzia mówi: 3 marca 2010, o 08:38

Takie półki w szafce na korytarzu równa się brak bałaganu między butami i zawsze znajdzie cie para:) Moje dziecko zazwyczaj wykonywało zamaszysty wrzut butów do szafki i potem trudno było mu znaleźć tenisówki. Teraz problem zniknął, więc polecam:)

pepe mówi: 3 marca 2010, o 04:26

Czy taką poleczkę się wiesza na tylniej ściance szafy, czy stoi na podłodze i jest jakoś mocowana? Bo ja bym wolał jakby w garderobie wisiała a nie była na dole. Czy to możliwe?

martunia mówi: 6 marca 2010, o 10:51

Tak mnie jeszcze zastanawia, czy na takich półkach da się trzymać obuwie zimowe, np. wysokie kozaczki. Kiedyś widziałam, że takie buty można na wieszaku z klipsami powiesić. Może macie jakieś rozwiązania?

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 + = osiemnaście