Drzwi łamane w przedpokoju

Minęły już czasy, w których drzwi łamane kojarzyły nam się jedynie z nieestetycznym wyglądem. W tej chwili mogą przedstawiać się równie zjawiskowo jak drzwi przesuwne. Dodatkowo, są one fajnym rozwiązaniem w małych wnętrzach. Nie potrzebują dużo miejsca do otwarcia, a przy tym umożliwiają całkowity dostęp do wnętrza szafy.

Zobaczcie na zdjęcie poniżej. Czy nie wygląda to ciekawie? Takie drzwi łamane ze szkła lakierowanego lacobel idealnie komponują się także w przedpokoju.

Znajdą się wśród nas fani takiego podejścia do sprawy? 🙂

Macie szczegółowe pytania i potrzebę indywidualnej porady? Skontaktujcie się z naszymi ekspertami.

13 odpowiedzi do "Drzwi łamane w przedpokoju"

Jadzia mówi: 21 stycznia 2011, o 01:55

Mnie się to podoba znacznie bardziej od drzwi przesuwanych. Lubie mieć pełen dostęp do wnętrza szafy kiedy czegoś szukam. Takie drzwi wyglądają też bardzo ładnie i mogą zaskoczyć ewentualnych gości, którzy będą chcieli powieść swoje płaszcze, bo w pierwszej chwili wyglądają jak drzwi przesuwane.

Madzia mówi: 21 stycznia 2011, o 03:05

Podoba mi się oprawa tych drzwi, jest bardzo ładna. Czy przesuwane też można tak ładnie oprawić? Co do samych drzwi składanych to dlaczego tylko korytarz?

TOMASZ mówi: 21 stycznia 2011, o 06:22

Takie łamane drzwi znakomicie się sprawdzają również jako drzwi przejściowe, tzn. z pomieszczenia do pomieszczenia.Widziałem kiedyś takie ze szkła mlecznego , półprzezroczyste.Bardzo ładnie to wyglądało.

karola mówi: 21 stycznia 2011, o 07:37

extra! z miejsca robi się orientalnie..

Marysia mówi: 21 stycznia 2011, o 08:54

Mówisz orientalnie się robi, to chyba dzięki kolorystyce.

Podoba mi się pomysł z drzwiami przejściowymi. Robicie takie z drzwi łamanych, czy to tylko przesuwane? Generalnie nie wiem czemu ale takie bardziej mi się podobają.

Reksio mówi: 22 stycznia 2011, o 10:50

oba typy drzwi mają swoje plusy i minusy.
Łamane nie zabiera zbyt dużo miejsca z wnętrza szafy.
A też mogą fajnie wyglądać.
Do mniej głębokich szaf to dobre rozwiązanie.

Sławek mówi: 22 stycznia 2011, o 01:25

Pomysł z łąmanymi drzwiami jest fajny. Pamiętacie takie dzrzwi harmonijkowe modne za czasów PRL :) Te są bez porównania :)

Filip mówi: 22 stycznia 2011, o 07:41

Popieram. Drzwi łamane w niektórych sytuacjach na prawdę sie sprawdzają. Zwłaszcza gdy szafa nie jest za duza i możemy od razu uzyskać dostęp do całej szafy. Takie rozwiązanie jest nie do przecenienia.

Reksio mówi: 22 stycznia 2011, o 07:50

Sławku, też pomyślałem o takich drzwiach :-)
Pamiętam, pamiętam, i nie ma co porównywać :-)

Andrzej mówi: 22 stycznia 2011, o 07:54

Tak to nieźle wygląda, tylko że nie spotkałem się jeszcze z dobrym systemem do drzwi łamanych. One są niestety strasznie delikatne i szybko się niszczą. Chyba, że mi zagwarantujecie, że takie drzwi będą na prawdę służyły długo. Wtedy mozna się na takie pokusić bo rzeczywiście wyglądają fajnie.

Izabella mówi: 24 stycznia 2011, o 05:37

zwłaszcza jeżeli drzwi muszą być wąskie, a na uchylne nie mamy miejsca lub też się nam nie podobają, a tu na zdjęciu po zsunięciu ich na dwie strony mamy super szeroki dostęp do wnetrza

Gienek mówi: 27 stycznia 2011, o 06:05

na takie drzwi mógłbym dać spokojnie 15 lat gwarancji.http://www.kastol.com.pl/zdjecia%20big/DiWnr3marzec1999.jpg

AgaT mówi: 9 marca 2012, o 07:48

A ja właśnie szukam szklanych łamanych drzwi, jednak nie mogę znaleźć niczego ładnego w sieci. Bardzo ważna jest też cena. Ktoś wie, ile takie cudo może kosztować?

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 8 = czternaście