Szafa narożna w małym mieszkaniu

Macie małe mieszkanie? Ciężko pomieścić rzeczy, które gromadziliście przez kilka lat? Mamy na to rozwiązanie – efektowna szafa narożna w Waszym pokoju 🙂

Poniżej jeden z naszych gotowych projektów. Niezły, prawda?!
Ale dziś jestem nieskromny… Wybaczcie 😉

Jak widzicie, taka szafa idealnie komponuje się w pokoiku dziecka. Wasi milusińscy mają miejsce na swoje ubrania, jak również zabawki. Oczywiście wybór materiałów i wielkość szafy dobierana jest zawsze do indywidualnych potrzeb.

Jeżeli bylibyście zainteresowani podobną szafą narożną – zachęcam do bezpłatnej wizyty naszych projektantów iszafy.pl.

Zachęcę Was jeszcze do małej wymiany argumentów za i przeciw 😉
Niektórzy twierdzą, że taki rodzaj zabudowy (szafa narożna) ogranicza możliwości pojemnościowe pokoju. Inni natomiast, że właśnie dzięki temu mamy możliwość zmieścić więcej rzeczy…
Czekamy na Wasze zdanie!

14 odpowiedzi do "Szafa narożna w małym mieszkaniu"

Bartek mówi: 28 stycznia 2011, o 11:51

bardzo fajna szafa.
nie zajmuje wcale dużo miejsca.
na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż szafa narożna mającą front po skosie.

Dawid mówi: 28 stycznia 2011, o 06:21

No ale ten kolor szafy taki mocno średni. Ja wiem, że to często klient decyduje, ale czasem mozna mu zasugerować, że sobie wiochę chce zrobić.

Franek mówi: 28 stycznia 2011, o 06:24

Bardzo fajna szafa. Podobają mi się te półki trójkątne na końcu szafy. To bardzo fajne rozwiązanie. Myślę, że takie wykorzystanie przestrzeni jest bardzo korzystne. generalnie narożniki są ciężkie do zaaranżowania i takie rozwiązanie może rzeczywiście coś dobrego zrobić.

Monia mówi: 28 stycznia 2011, o 06:29

Jak widzę niewiele będzie głosów sprzeciwu. Ja tez jestem za takim rozwiązaniem. Sama mam taka szafę w biurze, które nie jest zbyt duże i naprawdę taka szafa może wiele pomieścić, tak więc polecam.
Co do kolory to po prostu kwestia gustu.

Kacper mówi: 28 stycznia 2011, o 08:40

Widzę że dzisiaj dominuje tematyka narożników :) Na blogu ikuchnie też o tym i tam jest fajne rozwiązanie. Ale odnosząc się do tej zabudowy, to wszystko fajnie, ale czy nie za bardzo poważnie jak na pokój dziecka? Można było cos weselszego wykombinować, ale tak czy owak wykonanie jest bardzo ładne.

Kaśka mówi: 29 stycznia 2011, o 01:35

Czy możecie pokazać wnętrze takiej narożnej szafy. Jestem ciekawa jak jest wykorzystana jej przestrzeń, i czy łatwy jest dostęp do wszystkich jej części.

Marysia mówi: 29 stycznia 2011, o 10:37

Nie wiem czy taka szafa to tylko do małego mieszkania. Wdaje mi się że świetnie sprawdziłaby się tez w biurach, albo e garderobie.

ZUZIA mówi: 29 stycznia 2011, o 01:50

Zgadzam sie z Marysią , wzór i kolorystyka tej szafy pasuje bardziej do biura .No ale biorąc pod uwagę, że mieszkaniec tego pokoju (dziecko) kiedyś dorośnie , to wtedy można uznać tą szafe za przyszłościową:)

Karolek mówi: 29 stycznia 2011, o 06:39

Taka szafa narożna jest dużo ciekawsza niż zwykła , prostokątna.Do tego wydaje sie jakby zajmowała dużo mniej miejsca , bo tak sie łanie wpasowała w ten kąt :)

Karolina mówi: 30 stycznia 2011, o 11:48

jeśli nie odpowiadają fronty szafy można zrobić z czego innego, ale sam pomysł na szafę jest super, nie zajmuje dużo przestrzeni i ciekawie zakończona półkami, jeśli nie byłoby drzwi z drugiej strony można również zamontować tam półki, albo zakończyć wąskim regałem na książki (moje dziecko ma ich mnóstwo), fajna do pokoju dziecięcego

Maciej mówi: 30 stycznia 2011, o 02:59

podoba mi się propozycja Karoliny z regałem na książki. uważam że szafa jest bardzo zgrabna i dobrze dopasowana do dziecięcych potrzeb, bo nie jest zbyt wielka i nie ogranicza przestrzeżeni na zabawę.

Asia mówi: 30 stycznia 2011, o 04:39

Rzeczywiście że taka szafa nie ogranicza zanadto przestrzeni w pokoju co w przypadku dziecięcego świata jest dość istotne. Pewnie że trzeba mieć gdzie chować rzeczy ale to nie musi być głównym elementem pokoju dziecinnego. takie rozwiązanie jest więc według mnie najlepsze.

Kurt mówi: 30 stycznia 2011, o 05:07

Kaśka dobrze piszesz. Też jestem ciekawy, jak w środku wygląda taka szafa, czy jest praktyczna również wewnątrz ?

Nina mówi: 2 lutego 2011, o 12:31

przecież taką szafę w środku można wykonać w wieloraki sposób, ale na pewno każdy z nas chciałby zobaczyć jakieś ciekawe opcje, a te drzwi środkowe odsuwane na boki mogą dać pełen dostęp do środka szafy, samego narożnika

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


jeden × = 2