Czy znacie prostszy sposób na…

Czy znacie prostszy sposób na kupno wymarzonej zabudowy, drzwi, akcesoriów?
No właśnie, czy znacie? I to wszystko bez wychodzenia z domu. Oszczędność czasu i pieniędzy 🙂

Co trzeba zrobić?

W zależności od tego co zamierzasz kupić, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz: zlecenia wykonania formatek, zamówienie akcesoriów, zlecenie wykonania drzwi.
Nic też nie stoi na przeszkodzie żeby zamówić wszystkie trzy rzeczy na raz 😉

Ile to kosztuje?

Wypełnienie formularza, hmm… 5 minut Twojego czasu. Jeżeli nie jesteś pewny kupna, na początek możesz zaznaczyć pole Tylko Wycena.

Czy to wszystko?

Tak 🙂
Dziecinnie proste, prawda? Jeżeli macie pytania dotyczące zamawiania, zapraszam do dyskusji.

9 odpowiedzi do "Czy znacie prostszy sposób na…"

MatkaPolka mówi: 26 lutego 2011, o 07:49

No tak , ale czy jest jakieś miejsce , gdzie można zobaczyć w rzeczywiśtości i dotknąć przykładowe drzwi , rozwiązania , materiały? Może jest jakaś ekspozycja państwa firmy?

Solo mówi: 26 lutego 2011, o 10:23

MP ekspozycji to ta firma ma całkiem sporo, a z tego co wiem to na spotkania projektant też może przynieść próbki materiałów. Lista ekspozycji była kiedyś na stronie iszafy.pl więc może warto tam sprawdzić.

Kacper mówi: 27 lutego 2011, o 08:24

Czy jak się wysyła taki formularz to trzeba w nim podać te wszystkie dokładne rozmiary szafy i materiały z jakich ma być zrobiona? I to taka będzie ostateczna wersja czy jeszcze potem przychodzi specjalista i dokładnie wszystko jest omawiane?

Bartek mówi: 27 lutego 2011, o 11:23

adresy ekspozycji znajdziesz tu: http://www.iszafy.pl/pl/iszafy_przedstawiciele#e

Marysia mówi: 27 lutego 2011, o 11:27

Widzę że niektórzy to dobrze poinformowani są :)
Myślę że dzięki formularzowi mamy możliwość wstępnej orientacji co do cen i obsługi, a potem trzeba rozmawiać już bezpośrednio z projektantem.

Borys mówi: 27 lutego 2011, o 08:10

Takie ekspozycje są bardzo dobrze wyposażone i dla kogoś kto nie ma wyobraźni tak jak ja, to bardzo polecam wizytę. Można tam zobaczyć próbki materiałów i stosowane wyposażanie i ja trafiłem na miłą obsługę :)

Lilka mówi: 28 lutego 2011, o 08:55

A czy to wszystko można też załatwić przez telefon? W taki sposób można rozwiać pytaniami nasze wątpliwości. Ja bardziej ufam rozmowie niż druczkom.

Piotrek mówi: 1 marca 2011, o 04:28

A myślałem, że wystarczy zadzwonić na infolinie i umówić się z projektantem. Po co mam to wszystko wypełniać jak wcale nie jestem pewien czego chcę. Takie zamówienie to może złożyć ktoś kto dokładnie się na tym zna.

Ola mówi: 1 marca 2011, o 04:56

Piotrek. To jest formularz dla zdecydowanych :) Może dla tych którzy chcą sami montować szafę z gotowych elementów? Tacy nie potrzebują projektanta. Z reszta każdy może inaczej.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


5 − = trzy