Duża szafa – żaden problem!

Czy wyobrażacie sobie szafę z drzwiami przesuwnymi na 6 metrów :)? Brzmi ciekawie, prawda? Powiem więcej – jest to jak najbardziej możliwe i wykonalne. Do tego typu zabudowy stosujemy odpowiednio dopasowane profile aluminiowe.

Zastanawiacie się też pewnie, czy takie drzwi są funkcjonalne. Otóż, nie ma żadnych problemów. Mogą przesuwać się równie lekko i bez wysiłku jak ich mniejsze odpowiedniki. Jeżeli natomiast życzylibyście sobie drzwi szklane, które są w tej chwili bardzo popularne, radziłbym przedzielić je przynajmniej jedną listwą dzielącą.

Czy ktoś z Was mieszka w kamienicy albo dużym domu? 🙂

10 odpowiedzi do "Duża szafa – żaden problem!"

Luther mówi: 21 lutego 2011, o 11:34

aż tak szeroka szafa... mmm... z tym, że w środku segmenty nie mogą być zbyt szerokie.
Nie chciałbym mieć uginających się półek.

Adam mówi: 21 lutego 2011, o 06:19

Taka szafa to właściwie garderoba. Ja zmieściłbym w niej całą rodzinę i jeszcze pewnie by miejsce zostało :)

marta mówi: 22 lutego 2011, o 10:33

Duże jest piękne. Gdybym miała tyle miejsca to też bym chciała wielką szafę, bo na pewno by mi się przydała - z moja kolekcją żakietów :)

Ola mówi: 22 lutego 2011, o 10:33

w środku przecież może być więcej segmentów niż drzwi ważne aby były odpowiednio zaprojektowane, aby po otwarciu drzwi był swobodny dostęp do środka, pozazdrościć tylko tym co mogą sobie pozwolić na taką szafę, na pewno wystarczy jedna

Kasia mówi: 22 lutego 2011, o 02:49

Pomijając już genialna wielkość tej szafy ze zdjęcia, chciałabym zauważyć jaka jest śliczna.
Pomyślałam sobie, że taka szafa jest też dobrym rozwiązaniem dla firm w dużych biurach. Wszystkie papierzyska w jednym miejscu, a po zakończeniu pracy cyk i zamykamy szafę.

Maja mówi: 22 lutego 2011, o 07:56

Zdecydowanie wielka przestrzeń potrzebna dla tak wielkiej szafy :) Jestem bardzo ciekawa jaką gwarancje dajecie na system jezdny w tak wielkich skrzydłach.
Stylizacja bardzo piękna.

Sabina mówi: 23 lutego 2011, o 09:32

ja też się zastanawiałam nad wytrzymałością takich drzwi i systemu jezdnego, przy tak dużej szafie można przecież zrobić więcej drzwi, zwłaszcza że wnętrze szafy i tak musi być podzielone na więcej segmentów niż trzy

Piotr mówi: 24 lutego 2011, o 04:12

Pewnie technicznie da się zrobić fronty tej wielkości tylko po co. Chyba, że miałyby być wejściem do garderoby. W przeciwnym razie tak duże fronty byłyby niepraktyczne. Najlepiej kiedy fronty maja optymalna wielkość.

Lulek mówi: 24 lutego 2011, o 04:17

Mi się bardzo podoba ten front. Nie wiem czy jest praktyczny i czy da się go zrobić, ale jeżeli tak piszą to pewnie tak. wszystko jest sprawa chcenia. Taka szafa jest naprawdę efektowna.

ZUZIA mówi: 24 lutego 2011, o 07:50

A mnie się takie wielkie szafy bardzo podobają i niech maja nawet 5 drzwi przesuwnych z jednolitej tafli kolorowego szkła , poprostu bosko :). I nie martwiłabym sie o gwarancję na system jezdny bo na pewno taka jest:)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


siedem − 2 =