Komoda – nie jedno ma oblicze :)

Macie stylową szafę w pokoju, jednak nadal czegoś Wam brakuje? Zastanawiacie się, gdzie moglibyście postawić kwiatki doniczkowe, świeczki, zdjęcia? No i jeszcze akwarium. Co z nim zrobić? Na co można je położyć?

Odpowiedź jest bardzo prosta 🙂 Postawcie komodę w Waszym pokoju, a wszystkie problemy nagle znikną. Dodatkowo zyskujecie więcej miejsca na przechowywanie rzeczy.

Zobaczcie, jakie zdjęcia znalazłem w galerii iszafy.pl.
Jeżeli chcecie, z chęcią zaprojektujemy komodę na miarę Waszych potrzeb 🙂 Jak widzicie zastosowań i stylów jest wiele.

Który projekt podoba Wam się najbardziej?

16 odpowiedzi do "Komoda – nie jedno ma oblicze :)"

Monia mówi: 2 lutego 2011, o 10:57

Z tych trzech to chyba ten z akwarium. zastanawiam się jak by się prezentowała ta komoda bez tych rybek :) Komody były kiedyś chyba bardziej popularne niż obecnie i można ją było kupić w każdym komplecie meblowym. Teraz zastępuje się je niskimi komódkami na których stawia się telewizor i resztę sprzętu.

Paweł mówi: 2 lutego 2011, o 02:23

Nie wydaj mi się żeby to była taka rzadkość - komoda. Często je spotykam i większość oprócz funkcji szufladowej, czy półkowej, obstawiana jest zawsze rozmaitymi bibelotami, czego ja akurat nie preferuję.

Gosia mówi: 2 lutego 2011, o 04:25

Mnie się podoba ta komoda na zdjęciu nad akwarium. Może wolałabym nieco jaśniejsza wersję ale fajnie że dodano do niej trochę mlecznego szkła, to sprawia że nabiera bardziej nowoczesnego charakteru.

ZUZIA mówi: 2 lutego 2011, o 06:39

Komody to chyba nigdy nie wyjda z mody , tak mi sie zdaje. To bardzo przydatny mebel i wielofunkcyjny zarówno w pokoju jak i w przedpokoju :)

MatkaPolka mówi: 2 lutego 2011, o 07:03

Dzici też uwielbiają kolorowe komódki w swoich pokojach. Liczne szuflady i szufladeczki przydaja sie na rózne drobiazgi , których jest nie mało w pokojach naszych milusińskich :)

Zosia mówi: 2 lutego 2011, o 07:22

Podoba mi się propozycja MatkiPolki o komodach w dziecinnym pokoju. Maja dobrą wysokość i dzieci swobodnie mogą z nich korzystać w sposób w pełni samodzielny. To dobre rozwiązanie.

Mariola mówi: 3 lutego 2011, o 09:22

Ja nie mam szafy w mieszkaniu ( z różnych powodów) więc komoda to mebel którego używam na co dzień i wcale nie narzekam. Jest wygodna jeśli ma szuflady, wydaje mi się że taka jest najlepsza, bo z półkami chyba większy bałagan.

Bartek mówi: 3 lutego 2011, o 12:13

u mnie byłoby ciężko bez szafy.
Komoda urozmaica przestrzeń.
Nawet jeśli za dużo tam nie zmieścisz to chyba warto mieć komodę.

Max mówi: 4 lutego 2011, o 08:50

Ja nie lubię komody właśnie dla tego, że dużo się w niej nie zmieści, a na niej zbyt dużo :) Gromadzi się na takich komodach pełno wszystkiego łącznie z osiadającym na tych przedmiotach kurzem. Nie, to nie dla mnie.

Solo mówi: 4 lutego 2011, o 01:06

Ja mam komodę i traktuje tą jak barek. Stoją na niej butelki i szklaneczki a w szufladzie - otwieracze, serwetki, słomki i inne drobiazgi.
Z tych tutaj wybrałbym drugie rozwiązanie.

Leos mówi: 4 lutego 2011, o 06:47

Pokój bez komody wygląda pustawo. Komoda dodaje charakteru i elegancji zwłaszcza salonowi, ale fajnie jest kiedy nie leży na niej telewizor tylko właśnie kwiaty. To dużo ciekawsze.

Andrzej mówi: 4 lutego 2011, o 07:01

Podoba mi się ta ciemna komoda z białym szkłem. Ten przykład pokazuje, ze mebel może być nowoczesny a do tego elegancki. Bardzo podkreślają ten charakter tego mebla te szerokie uchwyty. Ogólnie rzecz biorąc to bardzo udany mebel.

Bartek mówi: 5 lutego 2011, o 12:32

Solo znalazł najlepsze przeznaczenie komody.
W takim przypadku komoda musi być :-)

Majka mówi: 5 lutego 2011, o 01:38

A ja tam komody nie lubię. Ubrania trzymam w szafie, telewizora nie mam, a bibeloty trzymam na półkach.

Bartek mówi: 5 lutego 2011, o 07:17

Majka, to Małysza w TV nie oglądasz?
Gdzie Twój patriotyzm? :-)

Jola mówi: 6 lutego 2011, o 10:32

a mnie się podobają komody z małymi szufladkami, jeszcze jeżeli jest pod kolor szafy to świetnie do siebie będą pasować, a jeżeli chodzi o te na zdjęciach to ta pierwsza wygląda ciekawie, fajnie się prezentuje pod oknem, zwłaszcza że nie zawsze jest gdzie postawić dodatkowy mebel

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


6 × = dwadzieścia cztery