Lustrzane drzwi przesuwne

Duże lustro w przedpokoju? A może dwa ? Już widzę te uśmiechy Pań 🙂

Kto powiedział, że nasza szafa nie może spełniać kilku funkcji? Takie lustrzane drzwi są idealne do przedpokoju. Oprócz tego, że można się w nich przeglądać są również elementem, który przy okazji powiększa i rozjaśnia pomieszczenie.

Poniżej zamieszczam gotowy projekt zabudowy. Nie sądzicie, że całość wygląda bardzo schludnie i estetycznie?

Drogie Panie, jak Wam się podoba? 🙂

17 odpowiedzi do "Lustrzane drzwi przesuwne"

Bartek mówi: 25 lutego 2011, o 12:43

mimo, że pytania nie skierowano do mnie, wepcham się przed kolejkę...

Nie lubię przeglądać się w lustrach ale fakt - powiększają optycznie mieszkanie.
Tutaj na obrazku dodatkowo fajnie to wszystko wygląda bo dookoła jest biel.
Tak więc jest także świeżo.

Piotr mówi: 25 lutego 2011, o 03:05

Ogólnie to mi się wydawało, że szafy z lustrem to już przeszłość. Jednak nie do końca. Na załączonym obrazku widać, że można zrobić taka szafę i będzie bardzo fajnie wyglądała. Zwłaszcza podoba mi się uzycie białej płyty w kolorze ściany. Bardzo fajnie.

Jacek mówi: 25 lutego 2011, o 03:11

Eee tam. Szafy z lustrami są już nie modne. Jakieś dziesięć, a może i więcej lat temu wszędzie wstawiano szafy z lustrami. Generalnie takie rozwiązanie trochę trąci myszką.

Ewelinka mówi: 25 lutego 2011, o 03:14

Takie gadanie, że niemodny. I co0 z tego. Jeszcze nikt nie wymyślił lepszego rozwiązania, na optyczne powiększenie korytarza. Ten sposób jest na razie bezkonkurencyjny. A można przecież to zrobić tak, żeby było dobrze wyglądało.

Mariola mówi: 25 lutego 2011, o 07:56

A ja lustra lubię a zwłaszcza takie co zniekształcają sylwetką jak w luna parku. Macie takie fajne rozwiązania:)

Kaja mówi: 25 lutego 2011, o 09:36

A kto twierdzi że lustra są nie modne? Lustra pasują prawie do każdego wnętrza i bardzo pozytywnie na nie wpływają. Osobiście bardzo sobie cenię lustrzane fronty pod warunkiem że są zawsze czyściutkie:)

Solo mówi: 26 lutego 2011, o 10:04

Rzeczywiście w zderzeniu z białymi ścianami taka szafa robi wrażenie, ale nie wiem czy w innym przypadku też by mi się podobało. Nie jestem miłośnikiem luster i to nie ze względu czy to modne czy nie.

ZUZIA mówi: 26 lutego 2011, o 02:06

Bardzo udana zabudowa :) super biel i póleczki w rogu szafy nadają jej nowoczesnego wyglądu

Jodzia mówi: 26 lutego 2011, o 10:20

Mnie się podoba ale warunkiem za zamówienie takiej szafy jest osiągnięcie przez moje wnuki wieku kiedy przestaje się oblepiać lustra paluchami :)

Kacper mówi: 27 lutego 2011, o 08:25

Mnie się bardzo podoba sposób zagospodarowania całej tej korytarzowej przestrzeni. Tak ładnie tam wszystko ze sobą gra :) T tym przypadku lustra sprawdziły się doskonale.

Jola mówi: 27 lutego 2011, o 10:50

moim skromnym zdaniem lustra chyba nigdy nie wyjdą z mody, w przedpokoju też lustro się przyda, a nie zawsze jest gdzie je powiesić, więc dlaczego nie wykorzystać do tego frontów szafy, zwłaszcza jeżeli powiększają optycznie wnętrze najczęściej małego przedpokoju?!

Bartek mówi: 27 lutego 2011, o 11:31

Zgadzam się z większością wypowiedzi. A Ten kto twierdzi, że lustra są niemodne to niech napisze, co aktualnie jest w modzie? Coś tam wiem na ten temat, więc jestem ciekawy opinii innych, zwłaszcza tych w opozycji do luster :-)

Asia mówi: 3 marca 2011, o 10:41

ja jestem też ciekawa czy ten co uważa że lustra nie są w modzie to w czym się przegląda?! No chyba że nie ma takiej potrzeby, a na lustra zawsze będzie zapotrzebowanie, czy powiesimy na ścianie czy na frontach szafy, co za różnica, a jeżeli mamy optycznie powiększyć mały przedpokój dlaczego by nie zrobić na drzwiach zabudowy

Autor mówi: 9 marca 2011, o 05:55

Jako autor i wykonawca tej szafy chciałbym powiedzieć, że o gustach się nie dyskutuje...Tak się potocznie mówi...
Niemniej jednak w niewielkich,niedoświetlonych naturalnym światłem, ciasnych pomieszczeniach (szczególnie przedpokojach)-gdzie potrzebujemy podstawowej funkcji jaką daje lustro -obejrzenia naszej facjatki -zastosowanie wypełnienia lustrzanego wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem.
Problem w tym ,że projektując przestrzeń z zastosowaniem lustra powinniśmy pamiętać o pozostałym otoczeniu,które będzie się w tym lustrze odbijać niekoniecznie stwarzając przyjazne wzrokowo emocje.Szafa została zaprojektowana i wykonana z jasnej płyty laminowanej o kolorze wanilia,zbliżonym do koloru ściany dzięki temu cały korpus,jak i półeczki zewnętrzne nie oddziałują na nas przytłaczająco i całość prezentuje się lekko i estetycznie.

Aneta mówi: 21 października 2011, o 05:04

Witam:) Mam pytanie gdzie w Krakowie mogę kupić dobra szafę z lustrzanymi drzwiami w miare przystępnej cenie bądz same drzwi ? dziękuję Aneta

Dora mówi: 5 października 2013, o 09:07

Witam, gdzie mogą zamówić montaż samych lustrzanych drzwi w szafie, która obecnie posiada normalne drewnianopodobne ?

#Fawretka mówi: 9 października 2013, o 07:25

Witam, zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem :)http://www.iszafy.pl/pl/dokumenty/kontakt

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× pięć = 10