Szafa do biura?

Wybrałem dziś dla Was szafę, która pobudziła moją wyobraźnie na tyle, że po pięciu minutach od jej zobaczenia, złapałem się na przeglądaniu stopni wojskowych 😉 Pocieszające jest to, że znalazłem stopień o jaki mi chodziło – starszy sierżant. Mniej pocieszające, że wygląda on nieco inaczej niż pamiętałem 😉

Nasze szafy już nie raz nas zadziwiały. Jak widzicie, wydawałoby się zwykła szafa może pobudzić najskrytsze instynkty. Nie wątpię, że Wy również macie ciekawe skojarzenia.

Pomyślmy również, gdzie najlepiej pasowałaby taka szafa. Jak myślicie? Z komentarzy na iszafy.pl wyraźnie wynika, że najstosowniejszym miejscem dla niej byłoby biuro. Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z tą opinią. Dodałbym tylko od siebie – biuro s. sierżanta 😉

Czy nie sądzicie, że wystarczyłoby zastosować jaśniejsze kolory i taka szafa z powodzeniem mogłaby się również znaleźć np. w salonie?

9 odpowiedzi do "Szafa do biura?"

Maryla mówi: 7 marca 2011, o 12:21

W tej wersji szafa wygląda bardzo biurowo, powiedziałabym nawet że mogłaby to być szafa pancerna :) Nie oznacza to wcale, że mi się nie podoba po prostu wydaje się być niezwykle masywna i solidna i może dlatego to skojarzenie.

Jolka mówi: 7 marca 2011, o 03:18

dobre określenie szafa pancerna, na pewno pozostawić jasne ściany bo zatoniemy w mroku, jeśli chodzi o kolor to każdy z nas lubi coś innego, ale sam pomysł zestawienia połączeń wzoru mi się podoba

Lusia mówi: 7 marca 2011, o 04:03

No właśnie nie wiem czy po zmianie kolorów ta szafa jeszcze by fajnie się prezentowała. Wydaje mi się że dzięki temu zestawieniu na ona taki wyraźny charakter.

Zuzia mówi: 7 marca 2011, o 06:51

Na mnie również to zestawienie kolorów zrobiło spore wrażenie. Chociaż bardziej kojarzy mi się z policyjnym mundurem niż wojskowym.

KAZIO mówi: 7 marca 2011, o 06:57

Super szafa do biura s.sierżanta , tylko co bedzie jak sierżant dostanie awans? :) pewnie bedzie musiał zamówić druga szafe :)

ewel mówi: 7 marca 2011, o 07:32

hehe KAZIO, no właśnie, Panie Krzysztofie, co wtedy jak dostanie awans.. nic tylko wymienić wtedy front na nowy :)

Wojtek mówi: 7 marca 2011, o 08:39

Najpierw ten awans musi dostać, a to pewnie trochę potrwa, więc zdąży nacieszy się szafą :) A po awansie dostanie nowe biuro więc i szafa będzie nowa :)

Basika mówi: 8 marca 2011, o 09:02

Przez to skojarzenie o wojsku nie potrafię już spojrzeć na ta szafę inaczej :) Tak się zastanawiałam nad zmiana kolorów, ale chyba jednak, tak jak większość, uważam że straciłaby ona na tym. Niech zostanie tak jak jest.

Filip mówi: 10 marca 2011, o 06:50

a mi nie szczególnie się podoba. rzeczywiście kojarzy się ze stopniem wojskowym, ale ja chyba wolałbym jakaś fajna grafikę, jeżeli już chciałbym taki wojskowy motyw sobie sprawić.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


+ 7 = dwanaście