3xTAK :)

Kolejna odsłona naszych realizacji – domowy regał, szafa ze zdjęciem i zabudowa ze skosem. Mimo, że każdy z projektów jest inny, jest coś co je łączy – profesjonalne wykonanie. Jaki skromny dziś jestem 😉 Mówiąc poważnie, czy nie sądzicie, że pewne rzeczy powinni robić wyłącznie fachowcy? Czasem warto nieco więcej zapłacić i mieć gwarancję, że wszystko wykonane jest tak jak powinno. A w dodatku – rzetelnie i na czas.

Podobne zdanie na ten temat ma jeden ze zwycięzców naszego konkursu LAMBORGHINI GALLARDO – Pan Marek Czeszel.

Coraz więcej osób, podczas korzystania z różnych usług i kupując różne produkty, zaczyna doceniać profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Czy uważa Pan to za ważną rzecz, czy tak naprawdę nie ma to większego znaczenia? Dlaczego?

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły mają dla mnie ogromne znaczenie. Z tego względu iż kupując produkty mają mi one służyć przez długi czas. Wyznaję taką zasadę: jeżeli ma być coś zrobione to tylko dobrze, a jeżeli dobrze to profesjonalnie i z dbałością o wszelkie szczegóły.

Pan Maciej Wisławski jest świetnym kierowcą i Rajdowym Mistrzem Europy, czy Pana zdaniem na rynku usług również liczy się profesjonalizm i można doszukać się mistrzów w tej dziedzinie? Jak Pana zdaniem można dotrzeć do takich liderów? Gdzie ich szukać?

Oczywiście że liczy się profesjonalizm, jednak jak i w rajdach, jak i w życiu mistrz jest tylko jeden i ciężko do niego trafić. Osobiście w wyborze usługodawcy bardzo liczę się ze zdaniem innych, często korzystam z internetowych forum, gdzie mogę poznać opinie. Ważne jest również poznanie, zobaczenie wykonanych prac danego usługodawcy. Szukam przede wszystkim za pomocą stron internetowych.

Trudno nie zgodzić się z tą opinią 🙂

Na nasze trzy propozycje, odpowiadam 3xTAK 😉 Czy Wy również?


9 odpowiedzi do "3xTAK :)"

PIOTR mówi: 20 kwietnia 2011, o 06:13

Również, przyłączam się 3x TAK:

- profesjonalne wykonanie
- dbałość o szczegóły,oraz
- rzetelność

Lidia mówi: 20 kwietnia 2011, o 06:30

Duży ten regał. Wydaje mi się że samemu to raczej trudno by zrobić coś takiego.

magda mówi: 20 kwietnia 2011, o 07:40

pewnie że lepiej mieć profesjonalnie wykonane meble, ale ludzie dokonując wyborów kierują się ceną, a nie myślą przyszłościowo.

Bartek mówi: 21 kwietnia 2011, o 10:34

dokładnie. Trzeba uważać bo fachowiec fachowcowi nie zawsze równy

Jolka mówi: 21 kwietnia 2011, o 01:20

Bartek, więc jak znaleźć najlepszego fachowca, wiele zależy przecież od monterów, a chyba nie mamy wpływu na to kogo do nas przyślą?

Majka mówi: 21 kwietnia 2011, o 01:38

na stronie iszafy są komentarze dla niektórych panów monterów, więc można poczytać i kogoś odpowiedniego znaleźć.

Loki mówi: 21 kwietnia 2011, o 03:48

Moi znajomi właśnie się przejechali na kuchni. zieli jakąś firmę z ni kąt i zamiast kuchni na wymiar dostali wielki bałagan i tera użerają się o swoje . Warto zasięgnąć rady u znajomych za ni zdecydujemy się na wykonawcę.

Max mówi: 21 kwietnia 2011, o 07:37

Fajna ta szafa ze skosem i na pewno nie robiona przez byle kogo.

Jadzia mówi: 26 kwietnia 2011, o 09:18

a mnie urzekł ten regał z ostatniego zdjęcia, sama chcę taki:)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 − dziewięć =