Czym się kierować?

Wolicie Fiata 126p czy Audi TT? Wyjazd na Karaiby czy opalanie się na balkonie? Szafę wykonaną przez fachowców czy laików? 😉 Odpowiedź jest oczywista. Co w takim razie powoduje, że wolimy coś od czegoś?

W zależności od postawionego pytania, kryteria mogą być bardzo różne: moda, niezawodność, funkcjonalność, wygoda, komfort itd. itp. Jak to jest w przypadku szafy? Czym kierujemy się najpierw przy jej zakupie?

Oczywiście wyglądem! Mam tutaj również na myśli to w jaki sposób szafa jest wykonana, z jakich materiałów, jak prezentuje się z pozostałymi meblami. W końcu fronty szafy są tym czym najpierw „cieszymy oko” 😉

Czy zgadzacie się ze mną?

Na stronie iszafy.pl pojawił się ciekawy artykuł na ten temat: Szafa szafie nierówna. Zapraszam do lektury 🙂

5 odpowiedzi do "Czym się kierować?"

Bartek mówi: 13 czerwca 2011, o 11:42

Odp. Kierować się rozsądkiem.
Ciekawe, ile gwarancji udziela taka "złota rączka"?
3 dni?

za dużo to kosztuje aby ryzykować ryzykować montaż "u Zdzisia, Rycha itp..."

Joasia mówi: 13 czerwca 2011, o 12:00

na zakup różnego sprzętu wymagana jest gwarancja, na szafy również, więc dlaczego to taki problem z większością stolarzy? W tej kwestii to można liczyć tylko na porządne firmy, nie ma co ryzykować

Renia mówi: 14 czerwca 2011, o 12:41

Moja szafę zrobił sam mój mąż i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na jej temat, a na systemy jezdne i tak jest dwa lata gwarancji. Jeśli zna się wykonawcę to może nie musi się okazać że pan Zdziś jest partaczem.

Yani mówi: 14 czerwca 2011, o 07:55

Renia widocznie twój mąż to dobry fachowiec, ale jeśli nie zna się wykonawcy to chyba lepiej uderzyć w znane i sprawdzone firmy.

Max mówi: 15 czerwca 2011, o 08:45

Zgadzam się z Yanim, nie ma co kombinować jeśli się nie ma pewnego wykonawcy to lepiej uderzać do większych producentów.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


pięć − = 3