Królestwo mężczyzny – garaż ;)

Oj, my mężczyźni lubimy majsterkować. Najlepszym miejscem na to, jest nasze ukryte królestwo – garaż 🙂 Co tam robimy? Wiemy tylko my 🙂

Tak to również bywa, że jego wygląd i funkcjonalność jest często dziełem przypadku i pozostawia wiele do życzenia. Przy nawale pracy, ciężko odkładać rzeczy na swoje miejsce i wydzielić szafki, półeczki, szuflady na wszelkie sprzęty.

Panowie, czy musi tak być? Otóż nie! Nie powinniście nawet zaprzątać sobie tym głowy. Nasi projektanci i montażyści zrobią to za Was 😉 Wszelkie problemy znikających narzędzi, nagle pójdą w niepamięć. Wyobraźcie sobie tylko, że w końcu zagościł porządek i od razu możecie znaleźć potrzebną śrubkę.

Wystarczy jedynie skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego 🙂


8 odpowiedzi do "Królestwo mężczyzny – garaż ;)"

Marysia mówi: 14 lipca 2011, o 09:48

Muszę powiedzieć, że mój mąż ma super wszystko poukładane i zawsze na swoim miejscu. Czy to nietypowe?

Karolek mówi: 15 lipca 2011, o 09:42

No właśnie , jak będe miał wszystkie narzedzia na swoim miejscu to skróci moj czas przeznaczony na naprawe samochodu i bede miał wiecej czasu na piwko z kolega:) a żonka sie nie zorientuje , haha

Ola mówi: 15 lipca 2011, o 06:35

No proszę, jak to panowie lubią kombinować :)
A taki ładny garaż to nie jedna panią by zainteresował.

Bogdan mówi: 16 lipca 2011, o 09:33

A można by tak zobaczyć na jakimś projekcie, albo zdjęciu taki idealny garaż? Ja mam słabą wyobraźnię i ciągle widzę tylko bałagan :)

Bartek mówi: 16 lipca 2011, o 10:26

to byłoby to.
A nie ciągłe grzebanie w skrzynkach na narzędzia...

klara mówi: 17 lipca 2011, o 06:53

Obawiam się że porządek w miejscu pracy mężczyzny jest zawsze tyko chwilowy :) Jak by im zrobić szafkę z przegrodami to i tak po krótkim czasie wszystko pomieszają.

Bartek mówi: 18 lipca 2011, o 10:36

oj uogólniając bardzo się mylisz.

u mnie zawsze jest porządek i na biurku wśród papierów, i wśród narzędzi.
pewnie zależy od człowieka - jeden szanuje swoją własność (np. swoje narzędzia), drugi rzuci gdzieś w kąt a później chodzi i szuka...

cana mówi: 14 października 2011, o 11:56

Ja tam wolę mieć taki swoisty kontrolowany bałagan w garażu. Mimo wszystko zawsze wiem co gdzie leży. Jak to powiedział ktoś mądry: tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− 4 = dwa