Kto pomoże Ci najlepiej?

Nastały czasy, w których podjęcie decyzji na temat nowego samochodu czy kupna aparatu wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi na rozmowę z małżonką, znajomymi, przeglądaniem gazet branżowych i zaznajomieniem się z opiniami na forach internetowych. Ja przynajmniej tak robię 🙂 Zanim podejmę decyzję, chciałbym mieć pewność, że nie będę później żałował.

Przejdźmy jednak do zabudów meblowych 🙂 Tu decyzja również nie należy do łatwych. Musisz bowiem dokładnie przemyśleć w jaki sposób chciałbyś zaaranżować wnętrze szafy i jaki wzór frontu byłby najatrakcyjniejszy do pomieszczenia. W tym wypadku rozmowa z żoną, oczywiście jak zawsze pomocna, może wydać się niewystarczająca. Gazety branżowe i opinie na forum zbliżą Ciebie do ukształtowania w głowie własnej wizji szafy, jednak nie na tyle, żeby urzeczywistnić projekt. Co dalej?

Z pomocą przybywa projektant, fachowiec, specjalista, który po wysłuchaniu Twoich preferencji doradzi najlepszy wariant i zaproponuje rozwiązania, o których w życiu byś nie pomyślał. Montażysta – wieńczy dzieło 🙂

Udanych zakupów!

Chcesz umówić się na bezpłatną wizytę z projektantem? Wypełnij formularz kontaktowy.

4 odpowiedzi do "Kto pomoże Ci najlepiej?"

Misia mówi: 25 września 2011, o 08:09

Nie ma to jak pomoc specjalisty. Kiedy gdy nie mieliśmy dużego wyboru sprawa była prosta ale teraz niezbędna jest pomoc kogoś kto pomoże nam podjąć dobra decyzję.

Janka mówi: 26 września 2011, o 04:07

zgadzam się z Misią bez projektanta trudno zdecydować się na coś konkretnego, poza tym on dokona dokładnych pomiarów i wiadomo że będzie dobrze.

Sebo mówi: 26 września 2011, o 08:16

Fajnie że można znaleźć wsparcie u projektanta ale ile ma się satysfakcji jak samemu się wszystko wymyśli i jeszcze zamontuje :)

Wera mówi: 27 września 2011, o 12:56

Najlepiej to doradzi mi moja mama ale zamontować to musza już specjaliści.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.